Skocz do zawartości
PanBialy

Formularz rekrutacyjny - Cezary

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Cezary

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2001.10.15

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

Szczerze mówiąc, strasznie zafascynowała mnie rozgrywka w logistycznych grupach, oraz realistyczna symulacja pola walki.



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Nie miałem okazji bycia w innych tego typu grupach, jednak współpracowałem z większymi grupami/gildiami w innych grach.



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Szczerze mówiąc grę mam od niedawna (niecały tydzień). Posiadam jednak podstawowe doświadczenie z innych gier FPS. Myślę, że z drobną pomocą szybko nauczę się nowych mechanik.



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Często gram w gry, ale jeszcze nigdy nie spotkałem takiej społeczności w grze FPS. Bardzo lubię wcielać się w postać którą właśnie kontroluję. Uważam, że dołączenie do ACC pozwoli pogłębić imersję, oraz pozwoli na dobrą zabawę i nowe znajomości.



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Jednostki specjalne

Coś o mnie:

Mam na imię Czarek. 
 

Interesuję się informatyką, fotografią i oczywiście grami. Jestem raczej pogodną osobą, lubię dobrze się bawić. Szybko uczę się nowych rzeczy. Jestem osobą kreatywną, lubię myśleć nieszablonowo. Myślę, że raczej nie nadaję się na dowódcę, czy coś takiego. Jednak w kryzysowych sytuacjach, jestem gotów podjąć decyzję. 

 

 

 



Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć @PanBialy!
Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy łap mnie, @Templar albo @Fistach. Ikona na TS: kw.PNG

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztab.PNG

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...