Skocz do zawartości
Yankeee

Nowy Komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Chciałbym się Was zapytać o zestaw który złożyłem i prawdopodobnie będę zamawiał w poniedziałek. Wiem że sporo osób zna się tu na rzeczy więc grzechem było by się nie upewnić że wszystko będzie współgrać z sobą. Jeżeli uważacie że trzeba by coś zmienić to pisać. Zestaw ten pozwoli mi wrócić do gry w Arme rownież.

Case: Phanteks Eclipse P600S Black Mid Tower Tempered Class Case

Motherboard: Gigabyte X570 Aorus Pro AMD AM4 X570 Chipset ATX

Processor: AMD Ryzen 9 3900X Twelve-Core Processor/CPU with Wraith Prism RGB LED Cooler

CPU Cooling: Corsair Hydro Series, H115i PRO RGB, 280mm Radiator Liquid CPU Cooler

Memory: 32GB (4x8GB) Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 3200MHz Dual Channel Kit

Graphics: NVIDA GeForce RTX 2080Ti 11GB GDDR6 Graphics Card

M.2 Storage: Corsair Force Series Gen.4 PCIe MP600 1TB NVME M.2 SSD

Hard Disk Storage: Seagate BarraCuda 3TB Desktop 3.5" Hard Drive (HDD)

PSU: CORSAIR RMx Series RM750x (2018) 80 PLUS Gold Fully Modular ATX Power Supply

• Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie chodzi tylko o Arme , ale ten obecny musiałem downgradować i Arma krzaczy przy dużej ilości wybuchów itd. co mnie bardzo irytowało. Ale nowy zakup pozwoli mi między innymi wrócić w szeregi ACC. Myślałem jeszcze nad RAMem żeby wrzucić to 64GB (4x16GB) Corsair Vengeance RGB Pro DDR4 2666MHz Dual Channel Kit , ale są 2666MHztylko , i nie wiem czy to będzie współgrać z tą płytą , jeżeli uważacie że nie będzie żadnego problemu to wrzucę 64GB

Edytowane przez Yankeee
Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze wychodziłem z założenia że jak mam coś kupować to na lata , więc wole teraz wydać więcej i mieć spokój. Mój budżet jeszcze ma lekki zapas , bo do tego zamawiam z tej samej firmy na razie jeden monitor żeby uciągnął 2560 na 1440 , bo moje obecne tego nie wyciągną , i jest to Samsung U32J590UQU 31.5" LED LCD Monitor - 16:9 - 4 ms GTG , docelowo będą 2 z możliwością montażu na jednym stojaku. Zamówienie będę składał na stronie https://www.novatech.co.uk

Odnośnik do odpowiedzi