Skocz do zawartości
Road

Formularz rekrutacyjny - Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Mateusz

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1996.05.01

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Zaprosił mnie użytkownik serwisu wykop (243win).



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Członek grupy ASG.



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

kilkaset godzin w DCS World.



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Szukam grupy ludzi do pogrania w coś więcej niż bezmyślne strzelanie.



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Samoloty i myśliwce

Coś o mnie:

Zawodnik drużyny futbolu amerykańskiego. Na co dzień elektromechanik utrzymania ruchu.



Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @ROADJOKER !
Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach, @Semir lub @Templar Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj @Road!

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej :

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik Poborowego

 

Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj:

Poradnik Techniczny

 

Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! ;)

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe.

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem!

 

WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA!

1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne.

2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń.

3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (Fistach, Semir, Templar).


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC:

1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie.

2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji.

3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisująć się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji!

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane.

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Do zobaczenia na szkoleniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...