Skocz do zawartości
  • 0
Yankeee

Nie mogé pobrac Army

Pytanie

Problem polega na nie ukonczeniu pobierania Army. Notorycznie jest to samo, czy sie przepinam dyskiem ssd m2. czy tez reszta dyskami ssd. Niestety nie moge pisac po polsku bo widows 10 jest dla mnie magia i musze sie wiele nauczyc. jednak problem pozostaje problemem, zalaczam fote z pobierania, i kazde pobieranie sie konczy w tym samym momecie. Chcialbym wrocic na stare smiecie, ale tak naprawde nie wiem jak. Proszé o pomoc.

Desktop Screenshot 2020.04.29 - 01.27.47.42.png

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1
  • Rozwiązanie

Z tego co widzę to temat rozbija się o poniższe możliwe opcje:

1. Antywirus blokuje BattleEye- trzeba dodać folder z Armą do folderu z wyjątkami i sprawdzić, czy problem się powtarza.
  2. Problem oprogramowania - całkowicie usunąć Steam razem z jego caches i wszystkimi powiązaniami. Nie wiem jakie ekstra zabezpieczenia masz na PC które mogłyby ingerować w połączenie podczas pobierania i wykrzaczać się zawsze w tym samym momencie.
  3. Problem sprzętowy - jest kilka opcji. Pierwszą z nich byłby dysk, jednakże jeżeli próbowałeś na innych dyskach, to może być problem płyty głównej i jej DMA. Spróbuj przepiąć jeden z dysków do innego komputera jeżeli masz taką możliwość i spróbować pobrać Armę.

BTW. Nie polecam Avasta, ani nawet jakiegokolwiek oprogramowania antywirusowego. Zdrowy rozsądek bardziej obroni od jakichkolwiek zagrożeń aniżeli oprogramowanie, a na przypadkowe Windows Defender jest jak najbardziej wystarczający.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

@Yankeee zrób weryfikacje plików

Weryfikacja spójności plików gry

W zakładce BIBLIOTEKA kliknij prawym przyciskiem myszy na grze i wybierz z menu opcję Właściwości. Wybierz zakładkę Pliki lokalne, po czym kliknij na przycisk Sprawdź spójność plików gry.... Steam zweryfikuje pliki gry - proces może potrwać kilka minut.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Moi drodzy Kochani pomocnicy, próbowałem wszystkich metod podstawowych które wymieniliście, to było nawet zanim napisałem ten post, te wszystkie postawowe czynności nie działają. Odpisuje dziś bo chyba przeszukałem cały internet i temat jest dużo głębszy. Czy jest możliwość że to Steam mi blokuje pobranie? Wysyłam link do filmu https://youtu.be/nc7IqBtz93U

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Paradise, trafiłeś w samo sedno w 1 pkt.

Rozmawiam z Sone na TS i po wielu próbach rozwiązania tematu znaleźliśmy przyczynę. Powodem był Avast który z dziwnych przyczyn blokował tylko tą grę, po zablokowaniu go na 10 minut i puszczeniu ściągania poszedł dalej. All of you make my day boys :) No to teraz mogę wrócić na stare śmieci

• Super 1
  • Lubię 1
Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...