Skocz do zawartości
Piesel

Formularz rekrutacyjny - Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Mateusz

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2004.08.20

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Nikt mi nie powiedział o ACC, dowiedziałem się sam



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Byłem w amatorskiej grupie TANGO SQUAD, dzięki niej dowiedziałem się podstaw w grze Arma 3 i po przegraniu 40 godzin mogę stwierdzić, że wszystkie rzeczy z podstawowej wersji gry potrafię.



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Byłem głównie saperem i często pilotowałem śmigłowcem, w grze mam ok. 40 godzin.



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Ponieważ chciałbym symulować akcje wojska w grze jaką jest Arma 3, a nie mam wielu znajomych posiadających tej gry.



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Nie wiem, lub nie mam pewności

Coś o mnie:

Mieszkam w województwie łódzkim w małej wsi. Chodzę do technikum informatycznego (jestem na pierwszym roku) i informatyka i technologia są moimi zainteresowaniami. Miedzy tymi jeżdżę też na longboardzie rekreacyjnie i spotykam się często ze znajomymi.



Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

Każdy członek ACC musi spełniać następujące warunki:

  1. Mieć ukończone co najmniej 17 lat.

Cześć @Piesel, wg regulaminu aby dołączyć do spełczności ACC musisz mieć ukończone 17 lat. Zapraszamy do złożenia podania ponownie po ukończeniu wymaganego wieku.

Podanie zostaje odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...