Skocz do zawartości
DracoMalfoj

Formularz rekrutacyjny - MacieJ

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
MacieJ

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1998.01.18

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Wiem o ACC dzięki koledze z którym grałem na przeróżnych serwerach RP w grze GTA V. 



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Grywałem kiedyś dużo w SAMP. Później przerzuciłem się na FPSy z kolegami. Ostatnio jako członek drużyny byłem w amatorskiej lidze o nazwie Projekt D w League of Legends, nasza drużyna nosiła nazwę Quadra Esport. Tak wiem nie zbyt oryginalna nazwa. Aktualnie przynależę do gildii w Albion Online co prawda nie jest to strzelanina ale ma wiele wspólnego komunikacją oraz grą zespołową jeśli chodzi o ZvZ w tej grze podobnie jest z ligą legend. W życiu realnym pracuję na monitoringu, bezpośrednio się komunikuję z policją oraz strażą miejską. Praca zespołowa to podstawa. 



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Podstawy komputerowej symulacji pola bitwy nabyłem w Call of Duty, Batlefield 4, Star Wars Battle Front II w CS:GO przegrałem ponad 1000 godzin trochę pogrywałem w Pubga oraz Raibow Six Siege. Co do symulacji, grałem sporo w Euro Truck Simulator. 



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Postanowiłem się przenieść na Arma 3 ze względu na ogromną ilość cheaterów panujących aktualnie na serwerach Fivema a coop to coś do czego jestem stworzony.Chciałbym spróbować swoich własnych sił w czymś zupełnie innym niż zabawa w policje i złodziei, no i nie ukrywam brakuje mi gry w gronie większym niż 2 osoby, to dlatego chcę do was dołączyć oraz być jednym z was.

 



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Jednostki pancerne

Coś o mnie:

Więc mam na imię Maciek, mam 22 lat. Pochodzę z okolic Nysy. Ukończyłem Technikum Informatyczne. Lubię grać w gry typu fps, które skupiają się w głównej mierze na współpracy. Aktualnie pracuje na monitoringu miejskim już od 7 miesięcy, jest to moja pierwsza praca. Z natury jestem humorystyczny, lubię się pośmiać w gronie kolegów. Mam psa jamnika wabi się Fibi :) .  



Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @DracoMalfoj
Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z  @Semir lub @Templar Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Edytowane przez Fistach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...