Skocz do zawartości
Alienzo

[IFA3] Where are you damn Japs?

Rekomendowane odpowiedzi

Opinie, sugestie, wrażenia.

Co wiem:

- System głodu i pragnienia się przestawił od ostatenigo razu. Wcześniej tych manierek było zbyt wiele. Teraz na styk. Docelowo chce osiągnąć efekt gdzie na misje wystarczą 2 manierki i jedna przekąska (choć nie niezbędna). Dopracuje go jeszcze do innych tego typu misji.

- Przed samą misją przypadkiem usunąłem Pointmanów. Zus na szczęście szybko zauważył. Dodałem ich ale nie zdążyłem dodać pewnej fajnej treści jaką miał jeden z nich. Dokładniej to tropienia. Pointman był indianinem z pochodzenia, miał po drodze spotykać tropy, które miały nieco ułatwiać odnalezienie przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak było

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pierwsza moja nagrywka, niestety bez dzwięku, która pokazuje miotacz ognia 💥 i śmierć.

Edytowane przez Stahu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klimacik super. AI spoko zrobione bo przezywaliśmy bez problemu strzelając się z nimi przez krzaki.

Tylko nie wiem czemu nas serwerze ustawione jest znikanie ciał po wyjściu graczy z serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Drobnostka jedna - jako Rifleman z trzeciej drużyny (tej z miotaczem ognia) dostałem obrażenia na samym początku misji, zaraz po zrespieniu. Nic poważnego, nic się nie stało, ale można się temu przyjrzeć ;) 

Poza tym - najbardziej klimatyczna misja jaką grałem od powrotu do ACC. Cudo ❤️ 

Edytowane przez Samowar
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pierwsze spotkanie z wrogiem, gdy weszliście dosłownie na linię przemarszu patrolu.
Chyba najlepiej to ukazuje jak bardzo ciężko było dojrzeć wroga w tym buszu.

Edytowane przez Templar
  • Wow 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...