Skocz do zawartości
Apap

Formularz rekrutacyjny - Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Bartosz

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2003.07.01

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

O ACC dowiedziałem się dzięki koledze z klanu JBnA, który odbywszy u Was szkolenie opisał was jako profesjonalną i pozytywną grupę do której warto dołączyć.



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Łącznie przez 10 miesięcy byłem członkiem klanu JBnA, rozegrałem tam ponad 50 misji. Głównymi rolami obsadzanymi przeze mnie był radiooperator, medyk oraz strzelec KM.



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

W Arme 3 przegrałem 900H (dużą większość tego czasu spędziłem w klanie JBnA), grałem także w Squada, Post Scriptum oraz DCS World.



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Razem z paroma kolegami opuściliśmy nasz poprzedni klan i szukaliśmy godnej alternatywy dla rozgrywek symulacyjnych w Armie 3. Nasz kolega polecił nam ACC ze względu na przyjazną atmosferę i profesjonalizm. Głównym czynnikiem który  przekonał mnie do dołączenia, było luźne podejście Waszej grupy do scenariuszy (Arma to przede wszystkim gra komputerowa, musztra czy zwracanie się do siebie stopniami wojskowymi jest w niej co najmniej niedorzeczne). 



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Jednostki pancerne

Coś o mnie:

Bartosz, lat 17, pasjonata militariów i historii (szczególnie działań zbrojnych). Moimi głównymi zainteresowaniami jest czytanie książek (zarówno biograficznych jak i fantastycznych) oraz układanie kostki rubika, choć od niedawna zacząłem interesować się ogólnie pojętą kryptografią i kryptoanalizą. Mimo dość młodego wieku, potrafię zarówno podejść na luźno i z dystansem do wielu spraw, jak i zachowywać się dojrzale i rozsądnie gdy okoliczności tego wymagają.



Osoba polecająca:
Honger


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @Apap!
Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Semir lub @Templar Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Do usłyszenia

Edytowane przez Templar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...