Skocz do zawartości
Noriten

Formularz rekrutacyjny - Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Tomek

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2002.04.27

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Własnym chęcią do odgrywania RP. Wpisałem w Google "Arma 3 coop groups"Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Pluton VETO - Battlefield 4.
Pluton MG - Battlefield 4.
Prowadzenie oraz uczestniczenie w wielu przedsięwzięciach gildyjnych w grach MMORPG.Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Nigdy nie uczestniczyłem w żadnej misji COOP w grze Arma 3. Moim jedynym doświadczeniem  drużynowym delikatnie podobnego zakresu są treningi w grze Battlefield 4 z różnymi plutonami.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Szukam czegoś co odwzoruje działania jak z prawdziwego wojska. Chciałbym zgłębić się w klimaty poważnych misji, w których nie liczy się tak jak w większości grach styl pt. "wybiegnij zabij jak najwięcej" tylko coś z ukazaniem umiejętności gry taktycznejInteresuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne

Coś o mnie:

Nie mam dużego doświadczenia z serią gier Arma. W jedynej posiadanej przeze mnie wersji (Arma 3) mam zaledwie 10 godzin. Co nie zmienia faktu, że uwielbiam klimaty mil-simu, szybko się uczę i potrafię grać drużynowo. Będę częstym uczestnikiem zabaw z racji większej ilości czasu oraz chęci na "coś taktycznego", która siedzi we mnie już dłuższy moment.Osoba polecająca:
Gość


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Noritenshi!

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej :

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik Poborowego

 

Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj:

Poradnik Techniczny

 

Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! ;)

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe.

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem!

 

WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA!

1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne.

2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń.

3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (Fistach, Semir, Templar).


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC:

1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie.

2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji.

3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisując się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji!

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będą karane.

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Do zobaczenia na szkoleniu!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...