Skocz do zawartości
Patriotic

[18.09.2020] co 10 Night Hunting

Rekomendowane odpowiedzi

No, była patelnia, podchodzilimy patelnią pod km i zdechlimy na patelni. Miłego weekendu :)

A tak na serio, to sytuacja prosiła się o zmianę planu/trasy i podejście od południa. Albo chociaż próbę podejścia po cichu w ciemnościach grupy szturmowej z eliminacją tylko obsady na betonowym z km przez snajperów. Otwarcie ognia i dopiero podejście to było proszenie się o kłopoty.

Edytowane przez Calc
Odnośnik do odpowiedzi

Zgodzę się z powyższym. 

Ponownie w moim dowodzeniu wdał się nieuzasadniony pośpiech i chęć szybkiej realizacji celu co skończyło się fatalnie. 

Dalej jednak mam wrażenie, że to zadanie wymagałoby w idealnej sytuacji trzech ekip (dodatkowego zespołu wsparcia 'ciężkiego') tak aby dwie ekipy mogły szturmować i szybko opanować obiekt, a jedną mogła izolować ciężkim ogniem teren do okoła.

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście zakładałem jak najwięcej eliminacji po cichu i rozpoczęcie kontaktu ogniowego już na terenie obozu, dlatego też nie było dużo slotów, żeby można było sprawnie się poruszać. Z waszych opinii i tego co widziałem, mógłby się jednak przydać jakiś MG, dlatego kiedyś coś tam pozmieniam I dodam wsparcie. 

Aczkolwiek nadal nie został wykorzystany istotny element - HuntIR, który posiada tryb noktowizyjny i porządne przybliżenie. Szturmowanie bazy to nie jest akcja na hurra I do przodu, chyba że mamy 50 slotów jako ZSRR. Dlatego wszelkie rozpoznanie jest przydatne. A podstawową zasadą prowadzenia rozpoznania jest albo szybko I słabo, albo powoli I dokładnie oraz z kilku kierunków.

Jeśli chodzi o wyposażenie (zapisze tu nawet dla samego siebie, żeby pamiętać jak przy tym usiądę) zabrakło napewno w jakiś sposób dalmierzy dla TL i SiC. Optyka też do lekkiej zmiany. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś uwagi do eq, braki czy do misji zapraszam dalej do komentowania, bo im więcej się dowiem tym lepiej będzie w przyszłości.

• Lubię 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...