Skocz do zawartości
Oslo

Formularz rekrutacyjny - Oliwier

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Oliwier

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2005.06.16

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

O ACC dowiedziałem się przeglądając Facebook'a natknąłem się na jedną grupę ,,A3C,, i postanowiłem wtedy poszukać dalej i wpisując w przeglądarkę ,,grupy arma 3,, natknąłem się na waszą

stronę.



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Jestem nowym graczem Arma 3 ale pragnę się rozwijać i nauczyć wiele rzeczy potrzebnych żeby do was dołączyć myślę że moja umiejętność gry zespołowej nie będzie na niskim poziomie ponieważ jestem graczem który lubi poznawać nowe osoby i lubi z nimi współpracować. Nigdy nie byłem w żadnej grupie Arma myślę że nauczę się od was wiele rzeczy!



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy. Wiele godzin spędziłem na oglądaniu misji i rozgrywek arma lub ,,Squad,, nie wiem czy to też się zaliczy ale przegrałem ponad 1000h w grę ,,Escape From Tarkov,, EFT to też w jakimś stopniu symulacja i jest na dość realistyczna żeby się w nią wczuć i spędzić przy niej wiele godzin, ale ja chcąc ruszyć na przód przyszedłem do was i Arma 3



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Spodobała mi się wasza Grupa ACC spodobało mi się forum i myślę że członkowie ACC będą wyrozumiali i zrozumieją że jestem nowy i młody i chcę się od was wiele nauczyć



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne

Coś o mnie:

Jestem piętnastolatkiem ze wsi i chodzę do Liceum Ogólnokształcącego o profilu wojskowym stąd zainteresowanie Armą i wami czyli ACC. Kiedyś mam plany zostać komandosem. jestem cierpliwym, wyrozumiałym, tolerancyjnym, nie toksycznym graczem i człowiekiem mam nadzieję że mnie zrozumiecie i się razem zgramy i spędzimy wiele godzin razem grając w Arma. W gry gram już 7 lat i od mnie interesowały gry typu strzelanki wojskowe itd. 



Osoba polecająca:
Oslo


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...