Skocz do zawartości
Doman

Nvidia RTX Voice - pozbądź się szumiącego mikrofonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma kartę graficzną od nvidii oraz chciałby aby jego mikrofon nie szumiał, nie zbierał dźwięków otoczenia oraz poprawiał jakość rozmowy przez komputer proponuję zaznajomić się z RTX Voice:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/guides/nvidia-rtx-voice-setup-guide/

Uruchomienie na Win 10 nie powinno nastręczać nikomu problemów. Podobno działa na kartach RTX, GTX, TITAN i trzeba mieć w miarę nowe sterowniki.

Osobiście nie testowałem bo nie mam Windowsa. Ale na pewno będę chętniej oglądał streamy przy nieszumiącym mikrofonie @streamerzy @nagrywający :)  

Jakby ktoś uruchomił dajcie znać jak działa i jakie są dobre ustawienia pod Team Speaka lub OBSa tutaj w temacie dla potomnych... albo chociaż czy to działa.

----

pozwolę sobie oznaczyć @Templar @Alienzo :P  

• Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Doman napisał:

Osobiście nie testowałem bo nie mam Windowsa.

Przemówił niczym Prymarcha Lunux Astartes do ludu Windowsa. 😄

Cóż, do sprawdzenia w sobotę! 😄

• Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Sone napisał:

Rzekomo działa nieźle, ALE dostrzegalnie wpływa na wydajność karty.

@Sone No i zabiłeś mi chęć korzystania :D Zauważyłeś może czy wpływa na wydajność karty non-stop czy wyłącznie przy aktywnym używaniu w którymś z softów?

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Templar napisał:

Przemówił niczym Prymarcha Lunux Astartes do ludu Windowsa. 😄

Cóż, do sprawdzenia w sobotę! 😄

O, patrz @Doman, w czas filmik na temat! 😄

Spoiler

• Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.11.2020 o 09:41, Weiss napisał:

@Sone No i zabiłeś mi chęć korzystania :D Zauważyłeś może czy wpływa na wydajność karty non-stop czy wyłącznie przy aktywnym używaniu w którymś z softów?

Nie używałem osobiście, tylko z jakiejś recki to wiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem ten rtx voice i powiem wam że wycisza echo dość dobrze lecz gdy mój głos jest ciszej niż tło to wycisza mnie zamiast tło xD ale generalnie fajny bajer jak gram A obok kobieta ogląda film/serial i nie słychać tego na nagraniu czy streamie 

Polecam (działa na 1050ti)

Nie zauważyłem jakiś strat w grach przy używaniu rtx voice (może o 1-2° mam cieplej i w sumie tyle)

Odnośnik do odpowiedzi