Skocz do zawartości
Xeni

Formularz rekrutacyjny - Nikodem

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Nikodem

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1999.10.01

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Szukaniu po internecie i jakiejs reklamie na forum



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Nie grałem coopów w żadnej grze, szukam odpowiedniej grupy aby móc zacząć w końcu dobrą zabawę



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Arma 3, CoD, BF3 



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Chcę zacząć grać coopy :D I zawrzeć nowe znajomości w kwesti coopów



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Samoloty i myśliwce

Coś o mnie:

Co do powyższego to jednostki specjalne oraz lotnicze ale zaznaczyć mogę tylko jedno :D

Hej, jestem Nikodem mam 21 lat, pochodzę ze śląska a dokładniej z Bielska-Białej. Moim hobby jest czytanie książek, gra na komputerze oraz wszelkiego rodzaju strategie. Jestem technikiem weterynarii lecz pracuje jako kurier.  Dodatkowo studiuje socjologię. Moim marzeniem jest wejście do polityki na poziomie narodowym a być może międzynarodowym. Ostatnio z ciekawości zacząłem samonaucznie się języka Albańskiego.



Osoba polecająca:



Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @Xeni!

 

Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Black, @Patriotic, @Semir lub @Templar Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...