Skocz do zawartości
Wiking

Formularz rekrutacyjny - Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Szymon

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1995.08.10

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Szukałem aktywnych klanów i bodajże na steamie znalazłem informację o ACC.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Co do gier PC i konsolowych nie mogę się wypowiedzieć ponieważ zazwyczaj gram samotnie. Jednak posiadam kilkuletnie doświadczenie z ASG i w ramach rozgrywek przeprowadzenie kilku operacji milsim. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Od kilku dni posiadam ARMĘ 3. Wcześniej długie lata w Battlefield Bad Company 2, Battlefield 3, Battlefield 1, kilka miesięcy Rising Storm 2 Vietnam.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Od dawna chciałem pograć w ARMĘ i wreszcie kupiłem na przecenie. Teraz szukam możliwości pogrania z innymi ludźmi.Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Nie wiem, lub nie mam pewności

Coś o mnie:

Jestem studentem pielęgniarstwa na 3 roku. Mieszkam w Krakowie. Od 2016 roku gram w ASG, początkowo biegałem z AK74, obecnie AUG zrobiony pod karabin wyborowy. Wcześniej kilka lat działałem w rekonstrukcji wczesnego średniowiecza jako wiking (stąd taki nick). Osoba polecająca:Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem @Styrmir

Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Black, @Patriotic, @Semir lub @Templar Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Do usłyszenia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...