Skocz do zawartości
  • 0
Floop

Problem z misją Dolina Śmierci Kampania Wschodni Wiatr

Pytanie

Witam. Mam problem z misja Dolina Śmierci. Nazwa zadanie atak na girne. Po oczyszczeniu miasteczka ze wszystkich jednostek wroga, mój oddział grupuje się na środku głównego placu i się nie rusza. Tak jakby nie wczytywał się skrypt. Zadania nie zalicza, nie mogę zrobić nic. Jakieś porady? Jestem świeżym graczem w Arma 3 i bardzo mi zależy na przejściu kampanii. Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
  • Rozwiązanie

Panowie, wielkie dzięki. Pomogło wyłączenie modów. Dobrze wiedzieć, ze na tym forum można uzyskać wsparcie od starych wyjadaczy dla swiezaka. Pozdrawiam:)

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

• 2

Używasz modów? Jeśli tak, sugeruje je wyłączyć. Większość nie wspiera kampanii. Niektóre mogą działać, ale nie ma co do tego pewności.

ACE (Czyli podstawowy mod na realizm) blokuje skrypty w niektórych misjach (Chociaż w tej powinien jeszcze działać), konwersja podstawowych IFAKów na małą ilość medykamentów sprawia że trzeba misje przechodzić bez dostania, bo nie ma medyka który by Ci podał krew.

Jeśli grasz bez modów, tak jak mówi Koxxus restart

• Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...