Skocz do zawartości
Mruczek

Formularz rekrutacyjny - Leo

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Leo

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2005.12.18

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

wyszukiwarce :3, po prostu się pojawiła gdy szukałem jakiejś grupki do grania



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

wcześniej nie grałem coopa w armie ale miałem do czynienia z wieloma grami coop ze znajomymi więc nie powinienem sprawiać problemów



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

ukończyłem kampanię wschodni wiatr oraz starzec, niedługo do kolekcji może dojść coś jeszcze



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

nudziło mi się samotne granie z nieogarniętymi botami, liczyłem na jakieś operacje taktyczne żeby się w to wkręcić więc oto i jestem



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Nie wiem, lub nie mam pewności

Coś o mnie:

nie za bardzo wiem co mogę tu powiedzieć, nie wiem jeszcze jak by wygl cały ten coop jaka jest atmosfera itp teraz przez półtora miesiąca mogę mieć trochę mniej czasu na granie choć kilka razy na pewno wpadnę, mogę się jeszcze odnieść do powyższego pytania, jestem w armie mimo wszystko nie doświadczony (mam 200h) i nadal chciałbym testować i uczyć się różnych rodzajów wojsk



Osoba polecająca:



Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W związku z niespełnieniem wymagań wiekowych podanie zostaje rozpatrzone negatywnie.

Regulamin ACC
Akapit: Członkowie społeczności ACC
Punkt 2. Każdy członek ACC musi spełniać następujące warunki:
Podpunkt 1. Mieć ukończone co najmniej 17 lat.

Zapraszamy po spełnieniu wymagań.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @Mruciandos!

 

Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach@Black, @Calc lub @Templar. Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<
 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Namiary na nasz Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...