Skocz do zawartości
Sztab

Sone - Pożegnanie

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

 

In Memoriam
Kamil "Sone" Musa Idris

 

 

Z żalem informujemy, że w piątek, 16 Września 2022 roku, odszedł od nas Kamil, znany w społeczności jako "Sone".

Członek Arma Coop Corps od 2011 roku, a od dziesięciu lat jeden ze Sztabowców. Był to bezdyskusyjny mentor zarówno zwykłych graczy, jak i członków kadry zarządzającej, a przede wszystkim nasz serdeczny przyjaciel z którym spędziliśmy wspólnie wiele godzin. Dał się poznać każdemu z nas jako osoba, która stara się rozwiązać wszelkie problemy, a unikać ich tworzenia.

Kamil spoczął dziś na cmentarzu komunalnym w Sopocie. Zgodnie z wolą rodziny prosimy o nie przynoszenie wieńców pogrzebowych i wiązanek lecz wsparcie drobnymi kwotami nowo powstającej Fundacji imienia Kamila, informacje o niej zostaną dodane w późniejszym terminie przez sztab.

 

Dziękujemy Ci za wspólnie spędzony czas.
Będzie nam Ciebie cholernie brakowało, Sone.

 

Sztab Arma Coop Corps

  • Smuteczek 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokój jego duszy. [*]

Choć nie znałem go osobiście, ani nawet długo to był mi i społeczności drogim przyjacielem. Zawsze pomagał, szkolił, nawet dawał przysłowiowe zjeby swym nadwyraz spokojnym głosem. Był nawet bodajże po Semirze drugim Sztabowcem, którego usłyszałem dołączając do tej społeczności.

Będąc pod jego skrzydłem czy to w powietrzu mogę policzyć na palcach, ale o wiele częściej na lądzie zawsze miał ten spokojny ton głosu... z wyrafinowanym poczuciem humoru (zawsze wydawało mi się że jak sone się uśmieje dłużej niż kilka sekund to już jest polewka na całego).

Wiele wspomnień dobrych, ale to co dobre szybko się kończy niestety i nieoczekiwanie. Od serca

 

https://youtu.be/0gDZc63NIQU

Edytowane przez MisterNova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zbyt krótko w jednostce, aby znać człowieka, ale jestem pewny, że był wspaniały. Szkoda, że odszedł. Wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół i ci którzy go znali.

 

Żegnaj żołnierzu o7. Niech prowadzą cię gwiazdy, a księżyc oświetla ci drogę. (*)

 

"Walczyłeś zażarcie, ale bój już skończony.

 

Odłóż broń, zdejmij hełm, spocznij z warty. 

 

Odpocznij, na kryształowym łożu.

 

Kiedyś się na pewno spotkamy... znowu..."

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdy tworzyłem swoją pierwszą misję w 2019 roku dopiero ucząc się wszystkiego, przesiadywałem niemal codziennie na team speaku. Najczęściej rozmawiałem wtedy z VegaZem i właśnie z Sone. Zawsze wszystko cierpliwie mi tłumaczył i nie irytował się, gdy proste rzeczy mi nie wychodziły. Właśnie w tamtym okresie w trakcie naszej rozmowy użyłem zwrotu "...w waszej społeczności...". Po moim pytaniu najpierw zapytał się mnie, dlaczego użyłem słowa "waszej", przecież jestem częścią was, że to też moja społeczność.

 

Spróbuję odgrzebać tę misję, naprawić ją i rozpisać ponownie. Była na 19 osób, więc powinna się nadać. Gdyby mi z nią nie pomógł, być może nie dokończył bym jej ani nie stworzył żadnej następnej.

 

Dzięki za wszystko. Bez odbioru.

  • Lubię 1
  • Smuteczek 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przez blisko 2 lata nic nie pisałem na forum, w zasadzie mnie tu nie było, raz na jakiś czas zajrzałem na forum i dziś był to jeden z tych dni kiedy właśnie postanowiłem tutaj wejść zobaczyć co się dzieje i taka oto smutna wiadomość się pojawiła.

 

Z Sone nie raz latałem czy to w ArmA czy już w IL 2 Sturmovik i zawsze był dla mnie osobą, która wiedziała dużo więcej na temat latania czy to wirtualnego czy też rzeczywistego, był dla mnie swego rodzaju mentorem. Ostatni raz wspólnie lataliśmy (wirtualnie) około 1,5 roku temu i nigdy nic nie powiedział, ani też nie podejrzewałem u niego jakiejkolwiek choroby, miałem nadzieję że jeszcze wspólnie polatamy, teraz cholernie żałuję mojej absencji w tym czasie. Jest to dla mnie szokująca wiadomość, bo mimo wszystko znałem się z nim od wielu lat, choć nigdy osobiście, to jednak, jak wiele osób z tego grona (ACC) był mi dosyć bliską osobą, z tego co wiem to miał praktycznie tyle samo lat co ja (mogę się mylić), więc tym bardziej nigdy bym się nie spodziewał jego tak wczesnego odejścia z tego świata, wręcz nierealne.

Edytowane przez czarek90
  • Smuteczek 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świadomość tego że nie ma Sonego chyba jeszcze do mnie nie dotarła. Raptem z dwa miesiące temu rozmawialiśmy godzinami na discordzie, potem jakiś czas milczał. W życiu nie spodziewałem się takiego obrotu spraw.

 

Dla mnie Sone był synonimem ACC. Odkąd dołączyłem tu w 2018 roku nikt z kadr czy graczy tak długo nie był tak aktywny. Mijały lata, a Sone wciąż działał. To on nauczył mnie latać, jak wiele innych pokoleń graczy w Naszej społeczności. Mimo, że był naprawdę sympatycznym gościem, to w obowiązkach służbowych potrafił zachować profesjonalizm. Naprawdę wielu rzeczy można się było od niego nauczyć. 

 

Till Valhalla, bracie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sone... Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek ujrzę taką informację..
Mimo różnych relacji między nami, kiedy aktywnie z wami grałem, zawsze byłeś dla mnie wzorem prawdziwego lidera, który potrafił powiedzieć "za mną" i za Tobą zawsze z pełnym zaufaniem szło się nawet i w ogień..

Trzymaj się i dziękuję za te chwile spędzone przy Armie. 😢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sone poznałem szukając okazji do latania w arma jako 7WEDS . Nie łatwo jest znaleźć kompanów do latania na tej platformie a Sone był jednym z tych dzięki  którym miałem do tego okazje.  Miałem nadzieje że będzie jeszcze okazja polatać razem kiedy człowiek uwolni się od obowiązków zawodowych .

Powiem szczerze dla mnie to już druga taka sytuacja gdzie w wirtualnym lotnictwie tracę kogoś z kim mógłbym dzielić tą pasje, dlatego tym bardziej smutno jest czytać takie informacje. Lataj spokojnie Sone ...

 

 

         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...