Skocz do zawartości
Detoks

Formularz rekrutacyjny - Maks

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Maks

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2004.07.21

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Dzięki grupie ArmA 3 Polska



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Na ten moment nie należę do żadnej grupy. Od listopada będę służył w Wojskach Obrony Terytorialnej (mam nadzieję że nie zostanę za to zlinczowany)



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Tak szczerze jedyną grą symulacyjną w jaką grałem była od dawna seria gier Farming Simulator, która nie ma nic wspólnego z symulatorem pola bitwy.



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Chęć nauki w grze ArmA 3, symulacja konkretnych bitew oraz chciałbym otworzyć się na nowe znajomości 



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne

Coś o mnie:

Jestem Maks i od lipca jestem świeżo upieczonym 18-latkiem. Od zawsze pasjonowała mnie historia, militaria, rolnictwo oraz piłka nożna. W przeszłości chodziłem do klasy wojskowej więc coś nie coś potrafię:). Na ten moment pracuje, a w wolnych chwilach przygotowuje się do studiów :)



Osoba polecająca:



Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @Detoks!

 

Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Black, @Calc, @Blazis, @Puchacz lub @Templar. Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<
 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Namiary na nasz Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...