Skocz do zawartości
Zgnilizna

Formularz rekrutacyjny - Alex/Aleksandra

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Alex/Aleksandra

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1997.01.01

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

Welp, już teraz nie pamiętam - było to 3 lata temu - ale raczej to był Pba, Templar lub Rdzawy ¯\_(ツ)_/¯



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

W wielkim skrócie... byłam przez rok aktywna w ACC, po czym "straciłam się" na 3 lata - problemy zdrowotne i nie tylko. Brałam udział chociażby w JOOP z Ukraińcami i Szwedami w listopadzie 2019(?). A no i przed ACC byłam członkinią GSR (imo, Grupa Specjalnej Troski). W ciągu tych 3 lat trochę się działo w kwestii "symulatorów pola walki" - Squad, nowy Project Reality, etc. w małym palcu - chociaż i tak głównie skupiałam się na DCS i lataniu Hindem oraz Falconem. Nie spodziewałam się, że ACC jeszcze będzie żyło po tak długim czasie, raczej myślałam, że zdechło śmiercią naturalną, kiedy osoby zaczęły wychodzić z grupy w połowie 2019, ale whatever... ważne, że jeszcze żyje i dobrze to widzieć



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

jw. ARMA 3, Squad, Project Reality, DCS, IL-2, Operation Flashpoint, pierwsze Ghost Recon



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

jw. byłam członkinią ACC przez prawie rok, nudzi mi się w życiu, dawno nie narzekałam na bugi w ARMIE i trakcie misji XD



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Śmigłowce transportowe, Śmigłowce bojowe

Coś o mnie:

Mam na imię Aleksandra - może być w formie skrócone Ola lub Alex, whatever i tak używamy nicków - na starcie piszę, że jestem osobą niebinarną oraz transpłciową, więc:
a) nie spodziewajcie się "damskiego" głosu;
b) używam zaimków Ona/Jej oraz Ono/Jej;
c) jeżeli komukolwiek to przeszkadza, to "dejta mie bana, mom horom bolzgą społeczność ARMY".

Od dzieciaka interesuję się militariami, dziadek był oficerem w wojskach lądowych LWP - jw. kogo to boli "dejta mie bana, mom horom bolzgą społeczność ARMY". Ja z kolei siedzę w informatyce oraz hobbystycznie w lotnictwie wojskowym - jw. DCA, Hind-P i Falcone to moje "dzieci". Poza tym siedzę mocno w historii i kulturze ludów skandynawskich z epoki VIII - XI w.n.e. A tak to jestem smutnym szarym człowiekiem, jak większość mieszkańców te planety ¯\_(ツ)_/¯



Osoba polecająca:
Pba, Templar, Rdzawy


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @Zgnilizna!

 

Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Blazis@Black, @Calc, @Puchacz lub @Templar. Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<
 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Namiary na nasz Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...