Skocz do zawartości
Siarka

Formularz rekrutacyjny - Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Marek

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1985.01.02

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Kolega z którym kiedyś wspólnie grałem aplikuje do Was więc podesłał mi link.  Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Kiedyś aktywnie uczestniczyłem w grupie prowadzącej rozgrywki w Armę 2, a potem Arma 3 o nazwie GCT (Game Corner Team). Trwało to ładne 3 lata. Wiadomo, na początku poborowy, potem medyk, potem główny medyk i organizator treningów taktyki zielonej, czarnej i czerwonej. Obecnie już dawno nie grałem w Armę, ale chciałbym wrócić. Obecnie odstąpiłem stołek dowódcy dywizjonu 60 osób z discordem w tytule War Thunder w który bardzo dużo gram. Dodatkowo też prowadzę i gram gry fabularne jak warhammer, etc. z użyciem rzutów kośćmi i podręczników, ale to prowadzę głównie on line raz na jakiś czas sesję. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Tak jak wspomniałem powyżej byłem w GCT przez 3 lata. Wiadomo, na początku poborowy i kierowca, potem asystent medyka, później medyk, potem główny medyk i organizator treningów taktyki zielonej (sposoby poruszania się w formacji, spieszanie piechoty z pojazdami), czarnej (wchodzenie do zabudowań i czyszczenie budynków) i czerwonej (treningi pod medyków na module podstawowym jak i zaawansowanym). Dodatkowo współpracowałem przy tworzeniu misji, ale ponieważ nie ogarniałem ZEUSa to pisałem tylko odprawy i byłem pomysłodawcą kontentu.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Ponieważ chciałbym ponownie siedzieć 2h w krzakach na rozkaz dowódcy plutonu kryjąc sektor, uratować jakiegoś kolegę, czy po prostu poznać fajną ekipę ludzi spędzając z nimi przyjemny wieczór. Dodatkowo chciałbym gdzieś swoją energię przekierować skoro odstąpiłem młodszemu dowódcy stołek w dywizjonie warthundera, więc bardzo chętnie bym pomógł i się zaangażował. Choć technicznie jestem trochę noga :( Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota

Coś o mnie:

Mam 39 lat. Na chwilę obecną mieszkam w Gdańsku. Interesuję się grami fabularnymi, psychologią, grami komputerowymi. Dobrym filmem, książką czy serialem też nie pogardzę jak i browarkiem ;) Gotowanie też jest moją mocną stroną. Osoba polecająca:Zobacz cały formularz rekrutacyjny

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @SiaraRPG!
Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak 3.

Skontaktuj się z @Blazis, @Calc, bądź @Miczyk
są oni oznaczeni na TS taką ikoną: kwatermistrz.png

W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: sztabowiec.png
>>>> Pobierz program TeamSpeak 3<<<<
a następnie:

>>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak 3<<<<

 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Link do serwera Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj @Siarka!

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej :

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik Poborowego

 

Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konfiguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj:

Poradnik Techniczny

 

Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! ;)

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe.

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje.

Discord ACC

 

Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem!

 

WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA!

1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne.

2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń.

3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermistrza (@Blazis , @Calc, @Miczyk).


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC:

1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie.

2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji.

3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisując się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji!

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane.

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Do zobaczenia na szkoleniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...