Skocz do zawartości
kadryl

Hall Of Shame

Rekomendowane odpowiedzi

[m=Shock]
Od: 22.03.2014 g:00:00
Do: 22.04.2014 g:00:00
 
rozgrywki / forum / TS
 
Powód: Publiczne pranie brudów, brak szacunku do Sztabu - reszta prywatnie do wyjaśnienia. Ostatnio o tym mówiłem przy okazji dyskusji o rysowaniu penisów - pewne sprawy, szczególnie te delikatne wyjaśnia się bez publiki.  Jak dla mnie to prowokacja - tylko  w tym wypadku na granicy rozsądku i dobrego smaku. Było przyjść i porozmawiać.


Po otrzymaniu wyjaśnień, kara zmieniona na ostrzeżenie.

Edytowane przez Hirek
Zmiana kary
  • Upvote 15
  • Downvote 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[m=Shock]
Od: 22.03.2014 g:00:00
Do: 22.04.2014 g:00:00
 
rozgrywki / forum / TS
 
Powód: Publiczne pranie brudów, brak szacunku do Sztabu - reszta prywatnie do wyjaśnienia. Ostatnio o tym mówiłem przy okazji dyskusji o rysowaniu penisów - pewne sprawy, szczególnie te delikatne wyjaśnia się bez publiki.  Jak dla mnie to prowokacja - tylko  w tym wypadku na granicy rozsądku i dobrego smaku. Było przyjść i porozmawiać.


Po otrzymaniu wyjaśnień, kara zmieniona na ostrzeżenie.

 

 

@ a teraz wszyscy Ci którzy wczoraj mnie tak napastowali, gadali za plecami niech się zastanowią i na spokojnie jeszcze raz wszystko przemyślą... Ja sobie to zapamiętam.

  • Upvote 6
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[m=Shock]

[m=Kazik]

[m=Ared]

[m=Yakuza]

[m=Stepien]
[m=Wolf]

Aki - odwołane

 


Ban permanentny


Powód:

Tworzenie własnego projektu społeczności/grupy ARMA korzystając z zasobów społeczności ACC (forum, doświadczenia, nazewnictwa, TS i członków społeczności) bez poinformowania o tym fakcie Sztabu.



Wyjaśnienie:

Otrzymaliśmy anonimowe zgłoszenie pokazujące komunikację pomiędzy powyższymi osobami poprzez wiadomości prywatne na naszym forum, a całość została zweryfikowana ze strony Sztabu.

W historii ACC dochodziło już do sytuacji, gdy bezprawnie korzystano z tego co wspólnie nasza społeczność dokonała, na potrzeby utworzenia własnej grupy organizującej rozgrywki na platformie ARMA. Administracja ACC nie będzie tolerować takiego zachowania w związku z czym podjęta została decyzja o wydaleniu powyższych osób z naszej społeczności.

  • Upvote 25
  • Downvote 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[m=shazo] - Ban 48h na rozgrywki o 20 (do 9.01.2014 włącznie).

 

20:33:16 BattlEye Server: (Global) Shazo: Nie. Ja to pi******ę. Sorry.
20:33:20 BattlEye Server: (Global) Shazo: Dajcie mi bana jak chcecie.
20:33:21 BattlEye Server: (Global) Shazo: ragequit.
20:33:23 Player Shazo disconnected.
20:33:23 BattlEye Server: Player #8 Shazo disconnected

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...