Skocz do zawartości
kadryl

Hall Of Shame

Rekomendowane odpowiedzi

Chidori

 

Czas: Permanentny / do odwołania - wyjaśnienie do NOON'a

Od: 16.02.2012

Do: COFNIĘTY

 

Powód: Zachowanie, skarga ogólna społeczności. Dostałeś ostrzeżenie oficjalnie, zamiast komentować to w taki sposób jaki to zrobiłeś, było grzecznie przyjąć ostrzeżenie i próbować wyjaśnić sytuację. Jeżeli tobie (cytując ciebie) " nie zależy " ... mi też nie na takich graczach!

 

***

 

Wniosek ZBANOWANEGO o przywrócenie zaszeregownia GOST oficjalnie przyjąłem.

 

Chidori - Wniosek został rozpatrzony pozytywnie i tym samym został przywrócony do zaszeregownia ACC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wcisło

 

Wcisło zostaje zawieszony we wszystkich funkcjach dowódczych [w tym dowodzenie operacją, misją, ft, bt, oddziałem, drużyną, vts etc. itd. itp.], oraz nakładam na niego zakaz wchodzenie na specjalistyczne sloty pojazdów, piechoty itd..

Zawieszam też wszystkie przynależności [GOST, RP, Rpanc, SLT...] w tym zakaz uczestnictwa w szkoleniach i treningach tych formacji.

Kara zostanie anulowana po wpłynięciu minimum 50 pozytywnych opinii o Twojej postawie jako żołnierza i operowania w oddziale *(od bezpośrednich przełożonych ftl lub tl); oraz przy braku zastrzeżeń ze strony Administracji i Dowódców ACC.

Każde uchybienie lub próba złamania powyższych postanowień związana będzie z nałożenie stałego bana bez możliwości odwołania. RAPORTY - OPINIE KIEROWAĆ DO PIOTRA

 

Od powyższej decyzji nie przysługuje prawo do odwołania; postanowienia wchodzą w życie z datą wpisu.

 

"Dowódca musi umieć też słuchać..."

 

 

 

Czas: do odwołania

Od: 18.08.2012

Do: Odwołania

 

Powód: Niesubordynacja, obrażanie innych graczy, brak skruchy.

 

EDIT: *sprostowanie dla ciężko myślących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...