Skocz do zawartości
tsuki

Powitalnia dla nowych graczy

Polecane posty

Templar    314
12 godzin temu, Chywzar napisał:

Siemanko, mam pytanie jak u Was wygląda kwestia Zeusa i misji realizowanych na nim? Pamiętam, że przez długi czas byliście dość sceptyczni, mógłby ktoś rozjaśnić temat czy coś się w tej kwestii zmieniło :) 

A tak poza tym witam wszystkich ;) 

Ja dłubałem temat misji z Zeusem.

De facto mam jedną misję ZvT gotową w 99%, utknąłem przy problemie automatycznego dźwięku z punktu (a dokładnie chodzi o skandowanie protestujących cywili).

Chywzar    0

Jak się mój sesyjny ragnarok skończy to służę pomocą :). A czy misję tygodniowe w przypadku zebrania się jakiejś niewielkiej grupy ludzi mogą być rozgrywane na Zeusie w formie podobnej do MCC którą kiedyś prezentował Wcisło (może jeszcze ktoś go pamięta :D), czyli robienie misji na bieżąco? 

Templar    314

VTS w tygodniu nie było od baaaardzo dawna. I nie ma u nas w tej chwili żadnej misji z MCC.

Nawet jak się zbierze niewielka ekipa to zawsze znajdzie się jakaś normalna niewielka misja aby zagrać.

Dagon    393

Kwestie tego w co dziś gramy postanawia dowódca, jeżeli nikomu nie przeszkadza misja na APEX/VTS - wtedy i tylko wtedy...są rozgrywane.

Głównym punktem jednak poza tymi na zapisy, są misje COOP, których jest u nas na serwerze całkiem sporo a nowe wychodzą jak grzybki po deszczu.

Zapraszamy jak znajdziesz czas. :)

Lukasiu    1

Witam społeczność wszystkich razem i każdego z osobna. Mam nadzieję że zarówno ja z wami jak i wy ze mną bedziemy sie wspolnie dobrze bawić 

• Upvote 1

MarkuS    10

Witam wszystkich , mam na imię Marcin i jestem taki jaki jestem , mam nadzieje ze dam się poznać jako dobry kompan i poznam tu ciekawych ludzi . Pozdrawiam .

• Trep 1

Cybeerr    5

Witam wszystkim i dziękuję za dołączenie mnie do społeczności :)
Jestem Kamil ale i tak wszyscy mówią na mnie Cyber :) Mąż, ojciec, szukający odskoczni od codzienności - to tak w skrócie :P. A tak serio to pobawiłby się człowiek w prawdziwą wojnę a nie jakiś tam battlefield czy call of duty :P

• Upvote 1

Harpax    0

Witam witam i o zdrowie nie pytam. Nadziei nie mam, bo jestem tego pewny, że zabawa będzie przednia. Zainteresowania wielorakie, więc na "PRAWIE" każdy temat można ze mną pogadać. 
Jak w podaniu napisałem moim konikiem jest kartografia- historyczna (bardziej mojego regionu- Pomorskie) oraz ta jak najbardziej współczesna, więc jak się nieco wdrożę, zaaklimatyzuję i poznam mechanikę gry, to może podziałam coś w stronę map making'u. :)

Harpax    0

Niestety dostęp do map w lepszej skali zwłaszcza "terenu zamkniętego" jest raczej utrudniony... No chyba, że "gdzieś" znajdę starą mapę. :D

Kardio    1

Witam załoge, Darek mam na imię Kardio na drugie :) Zainteresowania mam przeróżne, ale przeważają militaria (ruskie przede wszystkim) Historia wojenna, książki no i sporty oczywiście.

Intruzik    525

Cześć Kemi. Zasugerowałbym ujednolicenie nick-a na forum z tym w grze, tak aby nie wprowadzać zamieszania.

Mam nadzieję, że będziesz się u nas dobrze bawił :) 

Muller    0

Gitara Siema,
Konrad sie nazywam, Tytanowy wołają mnie lecz musiałem zmienić na Muller na potrzeby grania z wami (Od mojej ulubionej postaci historycznej :) ). Do grania zaciągneli mnie Gajos i Piker, gram z nimi z 10 lat w asgejstwo więc znam się na wojsku jak mało kto i bez problemu odnajdę się w waszym towarzystwie podczas ekscytujących misji.  A tak serio to lubię pograć sobię w Armę dla bardziej zaawansowancyh, grywałem z PJO w A2 ale lubie też bardzo PVP no i najbardziej lubię ciekawe scenariusze. Słyszałem tez że mozna tu spotkać kryptośmieszków.
Do zobaczenia w grze!

Edytowano przez Muller
  • Trep 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.