Skocz do zawartości
axel

League of Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Mój bracik w to namiętnie gra. Możesz do niego napisać na gg: 4164906

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

precel123pl

Dodawajcie mnie i gramy - jest nas 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, podkładamy bomby i uszkadzamy silniki samolotów.

Ale spokojnie, nigdy nas już nie uświadczysz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TO ZNACZY ŻE JUŻ CIĘ NIE BĘDZIE?! :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś ochotę pograć razem? mam już dość nubasów którzy sami rzucają się na pięciu tylko dlatego, że są o level lepsi -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś ochotę pograć razem? mam już dość nubasów którzy sami rzucają się na pięciu tylko dlatego, że są o level lepsi -.-

O kurde! Ludzie, w to grają dzieciaki :lol: ... mój małoletni syn wymiata w to na okrągło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieciaki od razu :P Przyjechałbyś na jakiś turniej to byś nie mówił że same dzieciaki się dostały (chyba że śednia wieku 20 lat to dla ciebie dzieci). Ogólnie widzę sporo wrogiego nastawienia do LoLa tutaj (wczoraj na TSie dostałem pierwsze sygnały)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurde! Ludzie, w to grają dzieciaki :lol: ... mój małoletni syn wymiata w to na okrągło :)

Mówisz dzieciaki ciekawe co byś powiedział na 70 euro za godzinę gry bo takie mają stawki topowi gracze w tą grę na stremingu na own3d.tv. Do tego wygrane z turniejów, których jest cała masa i pensje od sponsorów i drużyn dla których się gra. takie gracz na czysto w ciągu roku wychodzi na ok. 120 tysięcy złotych jak ma dobry sezon. A prawdę mówiąc gra jest tak młoda że każdy może się do tej czołówki wcisnąć tylko, że to gra zespołowo i nie wystarczy że tylko ty jesteś dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W CS też grają i dzieciaki (choćby mój brat) i zawodowcy :P Co do LoLa to pograłem trochę i mnie nie zachwycił. Jeden tryb gry (tak wiem, że wyszedł drugi ale nikt na nim nie gra), 2 niczym nie różniące się mapki, kilka spelli na krzyż i kompletny brak balansu do tego banda noobstwa aż kurwic@ strzela. Już wolę się wkurzać w BFie trzecim :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na życzenie autora wątku. :kloda:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.