Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bawi się w to ktoś? Może mi nakreślić mniej więcej jak bardzo kosztowny jest to sport? Gdzie warto zakupić sprzęt? Czy są organizowane jakieś mistrzostwa itp? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje ;)

Przeczytałem bloga na jednej ze stron i trochę poczytałem o tym ale może ktoś ma z tym już jakieś doświadczenia. Jak dotąd strzelałem się tylko kulkami z farby a widzę że ASG to może by to coś czego szukam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest nas tu paru zajmujących się tym hobby. Na pewno nie pisałym że jest to sport i są w to mistrzostwa. :)

Niektórzy zajmują się lightowo (po prostu się strzelają, czasem z jakimś scenariuszem) a niektórzy mniej lightowo (wolą milsim, dłuższe operacje symulujące działania militarne).

Podpytaj na TS to na pewno ktoś powie Ci co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiedzieć. W mojej okolicy działa kilka prężnie rozwijających się klubów więc teoretyczna inwestycja w sprzęt na pewno by się nie zmarnowała kwestia tylko jaki wybrać bo widziałem, że ceny wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych dlatego chciałbym kupić coś raz ale za to konkretnego. Wieczorkiem jak będę miał czas podbije na TS'a i podpytam Was. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Airsoft - WWII D-Day Carentan

Świetne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem od kumpli, to w profesjonalnych grupach obowiązuje przepis max 360fps

Jeszcze słyszałem wiele o warszawiakach, którzy mają wszędzie bany za podkręcanie broni po zmierzeniu...

A w niektórych miejscach jest nawet tak, że z automatu masz bana. Za to, że jesteś okolic Wawy :mrgreen:

taka ciekawostka :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie kłam @Refex,przyznaj sie że to dla Ciebie :D....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by było dla mnie to bym M4 nie kupował. Wiesz przecież, ze ja kocham SCAR-y.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli bawicie się w ASG to zapraszamy do Szczecina na scenariusz PanzreFaust. 12-15.08.2011

Wszelkie informacje na http://panzerfaust.pl/ powiem tylko tyle wszystkie edycje były bardzo udane nawet zeszło roczna lało cały dzień ale dzięki temu klimat nie zapomniany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie sklepu z posta Refvexa - nie kupujcie tam bo to jest sklep widmo a sam właściciel robi ludzi ostro w ch... konia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W prawdzie na forum jestem nowy ale maniakiem bo tak o sobie mowia ASGeje jestem prawie 4 lata. Jesli idzie o sklep to polecam krakmanów maja tam dobre 'chinskie' repliki (cam mam kalaszka cymy - 3 lata bez zadnych problemow. To ile kosztuje ten sport zalezy co chcesz robic, bawic się w jebanki czy bardziej ambitne milsimy. Za jakas replike tania ale dobra w miare dasz okolo 300zl, mundur od od flectarna z demobilu za 40 po kontraktowy multicam za 320, rosyjskie maskalaty jeszcze wiecej :D Obowiazkowo oslona oczu tu jakies 20-100 (polecam gogle bolla)

Szpej tzw 2 linia albo zestaw z bundeswery za 100max lub chinskie kamizelki za 90-150 do kontraktowego sprzetu miwo z czego sam wole pasoszelki, najbardziej uniwersalne.

Jakies pytania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktoś z Poznania i okolic aktywnie bawi się ASG?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ;) ja zajmuje się tym dość chwilke , powiedz mi co byś chciał więcej wiedzieć , postaram ci się pomóc bo tak na ogół to trudno coś powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio z kolegą zastanawiamy się nad zakupem i rozpoczęciem przygody z ASG, macie może jakieś porady od czego powinniśmy zacząć? Czym powinniśmy się kierować przy zakupie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra rada, zmień pracę na lepiej płatną :D

Rozejrzyj się po okolicy, czy nie ma już jakiś grup. Dogadaj się z nimi.

ASG to skarbonka bez dna.

Ja już się zgubiłem ile pieniędzy wydałem na wszystko.

P.S. Ważne jest czy chcecie strzelać się rekreacyjnie, czy może w przyszłości coś poważniejszego z mniejszą ilością strzelania ( MILSIM ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każde hobby prawie to skarbonka bez dna, taka prawda. A coś trzeba robić. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszta kosztami.... Na początek zastanawiam się nad zakupem jakiejś używki, ale tak niewiele o tym wiem, że jeszcze się wstrzymam. W grę będzie raczej wchodził milsim, bo strzelanie dla samego postrzelania mija się z celem.

Czytam właśnie forum wmasg.pl ,ale w dziale dla zielonych jest naprawdę mało informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytaj czytaj, używaną możesz kupić, ale dobrego chińczyka (CYMA ofc) to dostaniesz w atrakcyjnej cenie. A zresztą - zanim kupisz replikę kup ochronę oczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co znaczy że coś ma regulowany Hop-Up?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Emka jest ble wogóle

2. Twoja emka jest ble ble bleeee

3. PJ to nie najlepszy wybór

4. posprzątaj syf pod biurkiem

5. nie zmuszaj mnie do wstawienia zdjęcia mojego maleństwa - weterana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra dobra proszę bez chwalenia się =] Czego powinienem się wystrzegać kupując używkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi