Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze że w Marpacie biegam. Proszę, niech jeszcze zakaże noszenia mundurów rosyjskich (pasowało by to do ich polityki) Nie żebym coś do nich miał albo był w tym jakiś większy sens, po prostu chcę uprzykrzyć życie kilku gościom z którymi się strzelam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jakby ktoś był chętny mam na sprzedaż :

G36 firmy ARES, 430 FPS ostatni przegląd i wymiana części rok temu w wakacje ( większość SHS).  Adapter do M4 i lipo w gratisie.  Cena 600zł. Jakby ktoś był zainteresowany to mogę nagrać jak strzela/wygląda.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na sprzedaż komorę hop siup (produkcji ProWina) do M4   ,więcej info PW.  Szczelność zajebista , lepszy może być tylko Madbull Ultimate.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zna się ktoś na tyle i ma na tyle chęci, coby do mojej chińskiej repliczki (G36 BOYI) dobrać części takie,

by wytrzymały sprężynę hmmm 120? Tak bym z 380fps wskoczył na jakieś 430-450?

I nie wiem co by tu wymienić, żeby zwiększyło fps i żeby się nie posypało to po 1k kulek i

żebym wydał jak najmniej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kup gumkę czarna systemy + preckę guardera + komorę dobrą - da ci i fps i celność

ZASADA nr1.

W chińczykach nic nie grzeb i nie wymieniaj w gb dłużej posłuży bezawaryjnie - jak już zaczniesz grzebać to się sypie po kolei wszystko dlatego polecam to co wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z [m=Black]iem. Ciśnięcie stricte w FPSy nie zawsze zwraca się w celności l i zasięgu. Przede wszystkim szczelność, dobre kulki i dobra guma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gumkę mam zieloną G&G. Kulki używam Guardera.

Czyli szczelność zwiększają: precka, komora jakaś lepsza. A co z tłokiem, cylindrem itd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gumka zielona GG była dobra jakieś 2 lata temu teraz jest słaba - czarna systema była dobra i w aegu na 350 fps i u mnie w snajpie sprężynowej na 650/700 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam ,sam w 3 replikach mam czarną Systeme. W razie czego też mam na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

canadian a nie jedziesz może czasem w niedzielę na CQB do Legnicy ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie , jestem uziemiony do momentu kiedy znajdę czas na zakup części i naprawę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zeszły weekend byłem z drużyną reprezentować Polskę na zawodach CQB w Finlandii :D
https://www.facebook.com/ASGTeamPoland/

Są streamy każdego meczu, udało nam się zająć 4 miejsce :D

FB Organizatora https://www.facebook.com/battlearenatournament/

Streamy 
1:   

2:

part 3

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ech, fajnie wam...
Razem z niedobitkami mojej starej ekipy planowaliśmy wrócić do ASG w tym roku, ale wydatki (dla mnie wyliczyłem minimum 5k zł na reaktywacje) i brak czasu uświadomiły nas, że (przynajmniej w tym roku) to się nie uda...
:-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5k ? Jakiż ty szpej chciałeś zakupić ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Giwera za 500zł kamizelka i sprzet za 250 i bawiłem się przednio kilkanaście lat temu. Teraz jak widze swoją starą ekipe to więcej dziadki sprzętu mają niż mogą unieść :) A giwery wartości samochodów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No właśnie Panowie my też tak zaczynaliśmy.
Efekt był taki, że z całej ekipy tylko moja replika teoretycznie jeszcze by się do czegoś nadawała.
Nie zliczę wam, ile to napraw, lutowań, i innych rzeczy musiałem robić by nasz sprzęt dalej działał (robiłem za serwisanta w ekipie).

Moja obecna replika nie wiem czy ma jeszcze selektor ognia, bo chyba gdzieś w jakimś lecie go zgubiłem. A i jeszcze w kolimatorze pokrętło musiałem owinąć nitką by w ogóle działało.

De facto cała ekipa mi się zaczęła sypać od momentu gdy jeden z nas stwierdził, że rzuca to wszystko w pizdu, jak w jego M249 GB dosłownie się wykruszył.

Jeżeli chodzi o np. mundury, to miałem dwa: Flecktarna i Camogroma (TFU!).

To chyba nie wymaga większego komentarza :-|

Chyba jedyna rzecz z mojego szpeju która się nie rozsypała to kamizelka i okulary.

A to moja wish lista. Generalnie stwierdziłem, że jak mam już kupić, to coś lepszej jakości. Nie chodzi mi tutaj o lans czy coś - po prostu chcę by czas działania był dłuższy niż czas na warsztacie:

Spoiler

- ARES - MK 17 MOD 0 AR-060E 2k zł
- 6x ARES - MAGAZYNEK MID-CAP - MK 17 MOD 0 100zł(600zł)
- AIM-O - LUNETA ACOG 4X32 + MINI RED DOT - AO 5317-BK 700zł OR AIM-O - LUNETA ACOG 4X32 RED DOT FIBER OPTIC AO 1002-BK 510zł
- PEQ-15 - EX 276 BK 240 zł
- ARMA TECH - ŁADOWARKA DO BATERII B3 PRO 60zł
- ARMA TECH - LIPO - 7,4V 2200 MAH 25C 90zł
- IMAXRC - MIERNIK BATERII LIPO - 1-8S 30zł
- ARES - CHWYT RIS Z DWÓJNOGIEM BIPOD FORE GRIP - ZIELONY OD - FG-004-OD 110zł

REPLIKA BAZA 3830 (z mini dot) 3640 (z fiber)

HELIKON - SPODNIE CPU® - PENCOTT GREENZONE - SP-CPU-NR-41 289,00zł OR HELIKON - URBAN TACTICAL PANTS RIP-STOP - PENCOTT GREENZONE -SP-UTL-NR 340zł
HELIKON - BLUZA CPU® - PENCOTT GREENZONE - BL-CPU-NR-41 230zł

Edytowane przez Templar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt alienzo, im dłużej się w to bawisz to zaczynasz po prostu gromadzić szpeje i repliki :D Sam mam PTW i 2x HPA i kilka Aegów... no ale napatatalam nieprzerwanie każdy weekend sobota niedziela w ASG od 2006 roku... :P
Templar, nie ma co mysleć tylko kompletuj sprzęty i na strzelanki :) Jak coś to zapraszam do Warszawy na weekend i chętnie postrzelamy w CQB lub zielonej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłeś dać znać, a wpadłbym coś pokibicować ^^ A potem zabrałbym was na Fińskie trunki :xmas2: Szkoda, że wcześniej streamku live również nie miałem :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byliśmy wszyscy tak skupieni na wyjeździe i oderwani od życia codziennego że masakra :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Ostatnio się zastanawiam nad jakimś zakupem, żeby zacząć się w ASG znowu bawić.

Macie może giwerę wartą polecenia, lub używaną na sprzedaż?

Ktoś w okolicach trójmiasta?

//edit
Warto?
http://allegro.pl/replika-asg-m4-evolution-airsoft-magazynki-optyka-i7163012494.html#thumb/5

Edytowane przez Nextor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pełny zestaw za tą cenę? Sam bym brał. Uważaj jednak na używki bo można się naciąć i to porządnie. Nie wiesz jaki ma przebieg i jak się z nią obchodzono. Może ktoś pykał sobie w ogrodzie, może była ciorana po milsimach bez smarowania i czysczenia. Jak z samochodami, co drugim emerytka do kościoła jeździła.

EA Polecam, w przeciwieństwie do branży gier, tutaj to porządna firma. Dobry przedstawiciel średniej półki. Jeśli chodzi o M4 to tańszych nie warto kupować bo są zbyt słabej jakości, a na dużo droższe szkoda pieniędzy jak będziesz sporadycznie jeździł się postrzelać co którąś niedzielę. Mki od EA są na tej skali gdzieś blisko złotego środka, przynajmniej dla mnie. Zewnętrznie są świetne. Porządnie spasowane, nic nie lata, wewnętrznie są wystarczająco dobre. Precka do środka i można hulać, jak chce ci się możesz wymieniać resztę i bawić się w tuning ale nie musisz.  Moje M4 od nich 4 lata wytrzymało. Ewentualnie pękł gearbox, ale to z mojej głupoty.

Edytowane przez Tes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumpel z pracy miał emke do sprzedania z orginalnym eotechiem. Przebieg mały bo kupił i nie ma gdzie i z kin się strzelać. 2 razy na poligon zabrał i postrzelaliśmy się razem z naszymi asgowymi berylami. Zapytam się go czy aktualne i ile chce jutro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi