Skocz do zawartości
Red

Trackmania

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do wzięcia udziału w tej darmowej grze gdzie ścierają się gracze z całego świata na tak pokręconych trasach że nawet filozofom się to nie śniło. Gra do pobrania przez Steam. Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TM Nations Forever? Czy inna? Bo jest kilka odmian ;p jak coś mój nick steam: este90 chętnie przyjmę wasze zaproszenia ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trackmania nations forever. mój nick steam ®ed będe wieczorem na tsie to może się coś pojeździ na niemieckich serwerach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna zabawa, tylko że w wersji Free można grać chyba z 1/2 godziny. Potem trzeba odczekać, żeby zagrać ponownie. Chyba, że czegoś nie wiem to mnie oświećcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety Freezone wprowadzili też to zauważyłem aczkolwiek istnieją serwery, które tego nie mają Metoda jest taka, że grasz 5 wyścigów na jednym serwerku i przeskakujesz na inny. Tak jak mówiłem mój nick steam to: este90 możemy się razem pościągać na jakimś pustym serwerze ;-) Ostatnio nawet patrzyłem ceny to za 20-slotowy serwer tylko 10 złotych więc całkiem przystępnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grę można pobrać także tutaj (jakby ktoś nie chciał specjalnie Steam ściągać)

http://www.trackmania.com/

I jak zwykle miszcz Precel pokona każdego i... znów będzie 3 co najwyżej.

mój nick steam ®ed

Redu, podawaj zawsze login, którego używasz do Steam - "dodaj znajomego" w oknie przyjaciół takiego nicka nie przyjmie, a wyszukiwarka wiadomo - ile takich redów może być :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój nick steam ®ed

Redu, podawaj zawsze login, którego używasz do Steam - "dodaj znajomego" w oknie przyjaciół takiego nicka nie przyjmie, a wyszukiwarka wiadomo - ile takich redów może być :3

To dziwne że wpisując loginy graczy w wyszukiwarce jeszcze nigdy ich nie znalazłem. Nicki natomiast działają bez zarzutu.

A redów więcej nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam temat. Czy ktoś chętny do pogrania w darmową wersję lub niedarmową? (jestem skłonny zainwestowac w tę zacną serię) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mowa od TM2 Canyon czy 1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obecnie tylko TM2 Canyon... Kupiona tylko po to by nagrywać i edytować coś z tej gry :) Ale jeździ się fajnie :)

Pierwszy materiał jaki wykonałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aki, jedynka jest przedewszystkim darmowa więc nikt nic nie traci instalując ją. No i poza tym ciężko się odzwyczaić od "takich tras" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi