Skocz do zawartości
Wiktor

Live for Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Live for Speed (LFS) – online'owy symulator wyścigów stworzony przez trzyosobowy zespół (Scawen Roberts, Eric Bailey i Victor van Vlaardingen). Grę można pobrać z oficjalnej strony http://www.lfs.net/ . Darmowe jest konto z licencją DEMO, w która zawiera 3 pojazdy i 1 tor. Gra jest bardzo dobrą pozycją, dla początkowych simrejserów ;).

Można jeździć używając klawiatury, 'klawiatura stabilizowana', myszka, kontroler analogowy.

Klawiatura stabilizowana, to jest bardzo fajna rzecz, czegoś takiego nie ma w żadnej innej grze i właśnie dla tego, można się bawić w symulatorze jazdy na klawiaturze :mrgreen: .

Tu nie chodzi o grafikę, tutaj chodzi o fizykę.

Zapraszam wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry, jak chce się na szybko pościgać online, ale jeśli chodzi o jazdę bardziej "teges" to rFactor go przebija (oba posiadam, więc wiem co mówię).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A koś posiada Race albo GTR?

rFactor to jak dla mnie silnik do modowania nie gra, GTR i Race o wg mnie wiele lepiej wyglądają a tez z tego co pamiętam też łatwo się mordują...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

posiadam rF, race07 + evo ,gtr2

moje wrażenia:

rF - wszystko cacy, łatwe ustawianie wszystkiego co się da :D , leoFFB

R+EVO - wywala z serwerów bez powodu i bez podawania przyczyny :( ubogie możliwości ustawienia kierownicy !

gtr2 - grałem 2 godziny i mi się odechciało :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też miałem to zparoponować. Świetna giera. Grałem w jej premierę i jeśli chodzi o model jazdy to ta gra jest najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rFactor, Race 07 + GTR Evo + Race ON, GTR2, GTL

Jestem maniakiem simracingu :) jak ogarnę się z remontem i będę już miał neta to możecie na mnie liczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi