Skocz do zawartości
Nekron

Total War: Shogun 2

Rekomendowane odpowiedzi

Rafalsky ujmę to tak, to nie wina twojej grafiki itd. Tylko CA dało ciała jeśli chodzi o optymalizacje gry. Gdybyś zobaczył ile już łez wylano żółci na TW Center w tematach poświęconych problemom technicznym z Shogunem 2, to byś się nie martwił. Zresztą zacytuje Ciebie „skoro wszyscy tak maja to znaczy ze jest OK” 8-)

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem Wyspo, znam ten problem. No ale te minimum sprawności mogli by utrzymać. Już raz dałem się nabrać kupując Empire w dniu premiery. Gra miała nowy silnik w serii TW i wyszło na to że graliśmy w betę. Jestem to w stanie zrozumieć. Ale wypuszczenie trzeciej z kolei gry na tym samy silniku i takie babole no przepraszam bardzo ktoś z kogoś sobie kpi. Niemniej i tak uwielbia ta serie, wyjaśniam dla jasności :) Pozostaje tylko czekać na mody

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie Panowie ja i Mic gramy dość regularnie, jeżeli jeszcze nie należycie do grupy Steam ArmA 2 Coop to dołączajcie a następnie oznaczcie ją w Shogunie jako swój ród w oknie rodu w podbojach awatara.

Na razie jesteśmy w nim tylko ja i Mic i walczymy o wpływy rodu, rosną one z każdą rozegraną bitwą w trybie podboje awatara dowolnego członka rodu co wpływa na jego klasyfikację w danej grupie :).

Na chwile obecną jesteśmy 2gim rodem w klasyfikacji w lidze 9, 336 grupie :P.

Jak będziemy mieli dobre wyniki to uda nam się awansować a im więcej ludzi się przyłączy tym będzie łatwiej ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Taaa... najpierw World of tanks a teraz Shogun 2... :P

Znów będą braki :|

Braków nie będzie bo ja staram się na Armię raczej być jak jestem... ale niestety do pracy po chorobowym wróciłem i często wracam do domu koło 21.00 czy 22.00 i wtedy już raczej nie ma mowy o gry w Armę :/
Odnośnik do odpowiedzi

Ja także ostatnio za późno przychodzę gdy już zaczniecie ,bo do matury się uczę ,ale gdy tylko zaczynacie nową rozgrywkę to zawsze jestem o ile nie jest już za późno :P No i wtedy gdy zdążę na 20:00 zawsze gram jestem taki "Anonimowy Armaholic" :D

,a tak wieczorkiem dla relaksu 3-4 bitwy w Shoguna :)

Odnośnik do odpowiedzi