Skocz do zawartości
Morn

Odświeżanie misji

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę żeby ktoś odświeżył 'AH-6 Recon'. Zarówno nowym graczom przyda się trochę treningu z CQB jak i starym wyjadaczom podbudowanie skilla i ego ( niepotrzebne skreślić :P ). Z tego co kiedyś słyszałem były w ogóle prowadzone treningi, niestety nawet ja się na nie nie załapałem co oznacza że były one ponad pół roku temu. Sam bym się tego podjął gdyby nie fakt że jestem w tej dziedzinie kompletnie zielony.

Ten temat może chyba służyć jak topic ogólny dotyczący wszystkich wartościowych misji, których z jakiś powodów się nie aktualizuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpisuje sie recami i nogami pod glosem morna.. prosilbym jedynie MMa aby dorzucil sila sprzymierzonym wiecej sprzetu do wyboru aby mozna bylo trenowac rozne warianty ataku w miescie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat może chyba służyć jak topic ogólny dotyczący wszystkich wartościowych misji, których z jakiś powodów się nie aktualizuje.

Tytuł trochę tego nie odzwierciedla.

Co do samej misji - była, działała i przestała przez co jej nie ma, a autor jeszcze nic z tym nie zrobił i tylko on sam wie, czy to zrobi i jeśli to zrobi - jak to zrobi.

Samą misję wszyscy nazywają "idealnym treningiem CQC", tylko wszyscy zapominają o jej rzeczywistym przeznaczeniu - treningu współpracy obserwatora powietrznego z jednostkami naziemnymi w CQC.

Zdecydowanie większe pole do popisu dla jednostek naziemnych powstałoby w misji dedykowanej pod trening CQC ulokowanej na Fallujah (dla tych co jeszcze nie widzieli - takie duuuuuże miasto). Chyba właśnie z KaRVem kiedyś omawialiśmy projekt takiej misji, gdzie startowałoby się pod miastem w bazie wojskowej, wybierało sprzęt (kompletna dowolność sprzętu naziemnego) i ruszało w bój po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwa tematu zmieniona, co do Faludży to raczej kiepsko to widzę. Wydaje mi się, że wygenerowanie odpowiedniej ilości cywili i przeciwników w całym mieście będzie oznaczać solidny spadek FPSów.

To miasteczko z AH-6 Recon jest uważam w sam raz, bo ma i główne ulice i domki ogrodzone murami z ciasnymi przejściami między nimi - słowem daje możliwość walki z każdym możliwym scenariuszem na stosunkowo niewielkiej powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jezeli bylaby mozliwosc ze dowodca operacji decyduje (oprocz godziny wielkosc kontygentu przeciwnika takze "kwadrat" wystepowania wrogow) sprawa by sie sama zalatwila.. nie wiem czy cos takiego jest mozliwe

co do samych map oprocz falludzy ktora jest super ma jeden powazny feler (budynki) jednak zagrabad ze swoimi budynkami rzadzi .. a tak na marginesie to o czym rozmawialismy z laxem mialo jeszcze jednego plusa poniewaz zakladalo rodzaj TDMu(kwestia spalnow nie byla omawiana) na jakies mapce miejskiej z mozliwoscia wykozystania wszelakiego sprzetu.. szkoda ze projekt upadl :/ tdm ma tutaj znaczacy plus poniewaz eliminuje kwestie wszelkiego rusha (CTF czy tez Walkiria) teamy musza sie trzymac razem aby cokolwiek zdzialac i to wydaj mi sie bylaby idealny trening cqb jak i zdolnosci manualnych graczy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi