Skocz do zawartości

Recommended Posts

Intruzik    496

Sone, dobra analiza :) Też mi na to wygląda - USS Freedom + UAV Sentinel, który ma możliwość lądowania i startowania z pokładów lotniskowca. Gryphon to nic innego jak Grippen, a Shikra to coś zbliżonego do Su33, którego zresztą prototyp Spartan&Soul zrobili do paczki F/A18. Naprowadzanie radarowe, BVR, sensory elektro-optyczne w oparciu o IR, system zniszczeń - samoloty dostaną wreszcie trochę swojej przestrzeni w tej grze :) Mam jakieś ciche wrażenie, że studio Bravo-Zero-One może nas jeszcze czymś zaskoczyć, jak np. klikalne kokpity bo kokpit Gripena wyglądał na dość pieczołowicie wymodelowany :) Czy tak się rzeczywiście stanie - czas pokaże. Wielka szkoda, że za tym nie idzie żaden AFM dla samolotów, będzie cichy jęk zawodu wśród graczy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Coren    158
13 godzin temu, Sone napisał:

Wygląda na to, że JohnSpartan i Saul (chłopaki od F/A-18) założyli własne studio i pracują nad Jets DLC. Co ciekawe, kolejny w planach mieli USS Freedom, lotniskowiec floty. Taki właśnie, na jakim miałyby lądować samoloty Jets DLC wyposażone w hak i na jakim pracują załogi techniczne których motion cap widać na ostatnim filmie BIS...

:)

Źródło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GieNkoV    601

The Arma 3 Jets DLC is developed in partnership with third-party external development studio BRAVO ZERO ONE Studios, which is led by Make Arma Not War winner Joshua "Saul" Carpenter.

Z opisu DLC.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Templar    284

Wychodzi na to, że z nowym DLC będzie też carrier zrobiony przez BIS

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Black    31

Czyli za miesiąc bd spory update - a szczególnie jak się kupi dodatek :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sone    662

Ach, spóźniłem się! :P

To akurat robią chłopaki od F/A-18. Założyli własne studio i pracują dla BiS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Golas    63

Saul, TeTeT i kilku innych - cóż poświęcenie się hobby daje CZASEM wymierne rezultaty :)

Cóż NIMITZ doczeka się wersji 1.0 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
towarzysz    1161

Doszło do tego, że ja się nawet zastanawiam nad tym całym bundlem z dlckami.

Chociaż hold on a moment, Freedom jest wymieniony jako "Supporting Content" a nie w "Key Features":

https://store.bistudio.com/products/arma3-jets

Czyli być może będzie dla każdego

Also:

*The aircraft carrier is a static in-game object that can be positioned across the map via the 3D Scenario Editor, but cannot be 'driven'. The carrier supports catapult take-offs and tailhook landings, and features functional autonomous defensive weapon systems.

Edytowane przez towarzysz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wyspa    756
8 godzin temu, canadian napisał:

Nimitz : powrót do przyszłości

Niet, to wygląda jota w jotę niemal jak nowe lotniskowce typu  Gerald R. Ford. Pierwszy lotniskowiec tego typu jakoś w tym miesiącu wypłynął na testy morskie.

1200px-USS_Gerald_R._Ford_(CVN-78)_under

EDYTA:

Nawet numer by się zgadzał :D, ten z trailera ma oznaczenie CVN-83, ten aktualnie testowany to CVN-78. Amerykanie docelowo planują wybudować 10 nowych lotniskowców które maja zastąpić Nimitze. W takim wypadku USS Fredom z numerem 83  z trailera byłby 6 z kolei.

Co do prawdziwych odpowiedników to w stoczni stoi w tej chwili CVN-79 a stępkę pod CVN-80 mają położyć w 2018

Edytowane przez Wyspa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Intruzik    496

Kurcze, nie będzie pracujących wind, zero hangaru, zero wchodzenia na mostek... Spodziewałem się po nich trochę więcej. Chociaż tyle, że samoloty będą pewnie perfekcyjne, bo wiadomo: Jet DLC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wyspa    756
34 minuty temu, Intruzik napisał:

Kurcze, nie będzie pracujących wind, zero hangaru, zero wchodzenia na mostek... Spodziewałem się po nich trochę więcej. Chociaż tyle, że samoloty będą pewnie perfekcyjne, bo wiadomo: Jet DLC.

A to gdzieś oficjalnie było powiedziane? Ciekawym skąd wniosek taki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Intruzik    496
46 minut temu, Wyspa napisał:

A to gdzieś oficjalnie było powiedziane? Ciekawym skąd wniosek taki :)

To tylko moje przypuszczenia, sorry Wyspa, nie sprecyzowałem tego wprost wcześniej.
Nie było to oficjalnie wykluczone, prócz wyszczególnienia "features" tego lotniskowca, a tam ani słowa o takich cechach. Spodziewałbym się też, że jeżeli chcieliby zachęcić do kupna miesiąc przed wydaniem DLC, to pokazaliby wszystko co funkcjonuje w lotniskowcu w tym trailerze. Chyba, że będą dodatkowe trailery, bo czasu na zaimplementowanie takich rzeczy na miesiąc przed premierą już raczej nie ma. To co podpiera mój wniosek to brak prześwitu hangarowego przy otwartych drzwiach hangaru (chyba że są zamknięte), a czegoś takiego nie widać na filmie. Skoro nie ma hangaru, to i windy nie są potrzebne. Poza tym do prawidłowego funkcjonowania hangaru niezbędny jest holownik, a czegoś takiego też nie widzimy. Proste wnioskowanie, być może zbyt uproszczone, ale na tą chwilę wydaje się uzasadnione.

Edytowane przez Intruzik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wyspa    756
Teraz, Intruzik napisał:

To tylko moje przypuszczenia, sorry Wyspa, nie sprecyzowałem tego wprost wcześniej.
Nie było to oficjalnie wykluczone, prócz wyszczególnienia "features" tego lotniskowca, a tam ani słowa o takich cechach. Spodziewałbym się też, że jeżeli chcieliby zachęcić do kupna miesiąc przed wydaniem DLC, to pokazaliby wszystko co funkcjonuje w lotniskowcu w tym trailerze. Chyba, że będą dodatkowe trailery, bo czasu na zaimplementowanie takich rzeczy na miesiąc przed premierą już raczej nie ma. To co podpiera mój wniosek to brak prześwitu hangarowego przy otwartych drzwiach hangaru (chyba że są zamknięte), a czegoś takiego nie widać na filmie. Skoro nie ma hangaru, to i windy nie są potrzebne.

Może i hangaru i wind nie ma, wlasnie ciekawy jestem bo to by dało trochę info. Wiadomo te ficzerki powodują często różne dziwne problemy (zapadanie się pojazdów na widnach, desynchro, zapadanie się w obiekt itp). Modrzy mogą sobie pozwolić na kombinowanie i hackowanie gry w celu odpalenia takich rzeczy jak windy, ale jeżeli twórcy wiedza że silnik tego nie wspiera i będą z tym problemy to raczej się takich rozwiązań nie stosuje bo jak się robi oficjalny content to ma to przede wszytskim działać i nie być pohackowane :) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Intruzik    496

Myślę, że słusznie wskazujesz na potencjalne problemy takich rozwiązań jak windy czy hangar w kontekście oficjalnego kontentu. TeTeT jest zawodowym programistą, a nawet on ma kłopot z tymi ficzerami od zawsze. IMHO będzie betonowe lotnisko na środku morza bez wodotrysków, ale klimat operacji powietrznych US Navy zostanie zachowany, bo shooterzy z animacjami w IK, bo lądowanie na hak czy też katapulty. No i spodziewam się dobrej optymalizacji modeli oraz oskryptowania, czego po Nimitz-ie nie można niestety powiedzieć. Lotniskowiec tak czy siak dostaniemy za darmo, więc to tylko kwestia czy warto kupić DLC dla przyjemności polatania 2 futurystycznymi i 2 realnymi samolotami/UAV, których będziemy używać rzadko lub wcale w naszych misjach :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta