Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmici. F I N A L L Y!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poland can't into Space but Space can into Poland

ydbyly1g91031.jpg?width=960&crop=smart&a

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hmm, a może arma wprowadzi swoją własną wersje ACRE? ;)

edit: czy ja widze tam naszą wuzetke na amerykańcach?\

edit2: jednak nie haha ^^

Edytowane przez Zuza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba mi się nawet podoba :) Lubię i takie klimaty Sci Fi od czasu do czasu. Może by tak zrobić coś dla 8-10 osób? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoiler

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nic się nie postarali z tą mapą ;/, troche przykro widzieć że z czasem coraz mniej pracy wkładają, Ogółem obiekty z tego co widze w większości podjumane z Dayz:SA , oczywiście to też w większości stare obiekty z czarnorusi z czasów A2 , troche obiektów z klasycznego A3 i to w sumie na tyle, troche mało oryginalności. Jedynie ukształtowanie terenu w miare na plus ale to już nawet w naszej paczce modów są niektóre ciekawsze tereny. W mojej opinii żeby mapa była interesująca musi pokazać coś nowego tak jak to zrobiła Tanoa, (Malden już nie bardzo bo to też same assety z A3)

mogli by wyjść troche poza strefę komfortu i zrobić mape zimową przykładowo, albo nawet jakieś amerykanskie miasteczko a nie znowu Europa wschodnia ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi się nawet podoba. 

Brakowało mi trochę "swojskich klimatów", a w paru kadrach widziałem Beskidzkie widoki. 

Jeżeli to są nawet assety z DayZ:SA ale można do nich wchodzić to dla mnie też na plus. 

Niech po prostu będzie to odpowiednio zaaranżowane to dla mnie będzie wystarczyć. 

Jestem świadom, że A3 nie będzie już tak pielęgnowane jak za czasów Apexa.

Po cichu liczę na to, że to w związku z pracą nad A4 (kalendarzowo patrząc to A3 ogłosili 5 lat po A2, a że A3 stuknęło 5 lat ostatnio to...). Nie mniej jednak wiem, że nie ma co mieć nadzieji. Pozostaje jedynie czekać. A na teraz, może nowa mapa będzie na tyle wata uwagi, iż pogramy na niej co nieco. 

Heh, ja to się cieszę w ogóle że to "Polska" jest. Jakoś tak milej na serduszku się zrobiło. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy inaczej, assety z nowego dodatku będą dostępne dla wszystkich :) (otwarte budynki na Czarnorusi)

https://imgur.com/a/2xHU7xx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mówie że nie Templar, prawdopodobnie sam kupie dodatek no bo jakby nie patrzeć wypada bo wkońcu nasza mapa :P, W SA akurat są fajne obiekty no ale ból du**e lekko o to że poszli na łatwizne troche z tym zamiast wprowadzić coś znacznie nowszego, według mnie troche nudne jest patrzeć na te X ileś budynków na każdej mapie

tak troche offtop, ale jakby ktoś był by zainteresowany to można by jakos grupa zrobić lub odwzorować dokładniej jakiś rejon Polski, jak nie będzie chętnych to sam będe sobie grzebał 😜 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hmmm...
Tak mnie naszło, czy ekipa od CUP Terrains, nie wykorzysta okazji i nie podmieni budynków na Czarnorusi na te z SA?

No bo skoro assety będą ogólno dostępne to czemu nie? 

😄

Edytowane przez Templar
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać że w dlc mało dodali kiedy poświecają aż 30 sekund na traktor ( ͡° ʖ̯ ͡°)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niepsyjiacjel!

Mogli choć zatrudnić Polaka do nagrywania polskiego :P

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...