Skocz do zawartości
pablodanzig

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam pany idzie wam w Wieśka ??

z braku czasu przeszedłem cały prolog i dotarłem do 1 aktu. Założyłem nawet kanał gdzie umieszczam filmiki z mojej gry kto ma ochotę niech wdepnie. Czekam na wasze wrażenia....

Kanał YT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo, iż to polska produkcja i polski przemysł powinno się wspierać to gry tej nie kupię bo tego typu produkcje mnie po prostu nie jarają. Pograłem z godzinkę w pierwszą część i stwierdziłem, że to nie dla mnie. Żeby było ciekawiej jakiś koleś z BioWare (ci od dragon age 2) ocenił Wiedźmina 2 na 0/10! żeby było jeszcze ciekawiej swoją produkcję (czyt. dragon age 2) ocenił na 10/10!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesiek postawił im wysoka konkurencję, Grałem w demo DR2 i powiem ci że to nie ta sama gra co pierwsza część.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez obrazy ,ale mogłeś dać to do Gamingu ,a tak poza tym to grałem w jedynkę i jestem zachwycony (oczywiście miałem oryginał ;)) ,możliwe że kupię dwójkę ,chociaż teraz mam mały kryzys finansowy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja właśnie skończyłem :)

Gra rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem szczęśliwym posiadaczem tej gierki, zaczynam ją od nowa ponieważ od wczoraj przeskoczyłem na Win 7 i musiałem wszystko od nowa instalować. Chociaż z racji niewydolności mojego kompa mam wszystkie opcje w ustawieniach wyłączone, to i tak jestem gierką zachwycony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychwyciłem kilka błędów związanych z fabułą ( król nie może gdzieś dojść więc nie odpala się filmik kontynuujący fabułę), Pojawiają się i znikają postacie w filmikach, No i wiecznie muszę na nowo zakładać miecze używane w pierwszej części. Tajemniczego kupca nie można zabić bo się ciągle odradza (można na nim trochę wyekspić). Nie podoba mi się ten konsolowy system sterowania trzeba się do niego przyzwyczaić ..... Gra się trudniej w szczególności walki są trudniejsze i przynoszą więcej frajdy podczas grania. W pierwszym poście jest link do mojego kanału jak kto ma ochotę niech zerknie jak wygląda gierka w wysokiej rozdzielczości i detalach.

Jozi piszesz że już skończyłeś podziel się wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pablo co do sterowania jest na to rozwiązania kup sobie pada do xbox 360 za 90 zeta chodzą i są kompatybilne ze wszystkimi grami w końcu to microsoft. Z resztą teraz wszystkie gry są robione pod te pady np. fifa czy nba. Ja kupiłem i sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Jakiegoś pada już i nie działał doczytałem w instrukcji że właśnie musi być od xbox-a 360 ..... Dzięki za info Snuppi Podobno lepiej się gra..... w Poniedziałek na Facebooku na stronie CD Project maja rozdawać DLC na zestaw Maga jakby ktoś nie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pablo,a kiedy Arma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro będę na 100% żona ma popołudniówkę i nie będzie się wkurwi...ać że gadam z monitorem zamiast z nią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi