Skocz do zawartości
kadryl

Biała Księga ACC

Rekomendowane odpowiedzi

Misja: co 30 - 38 Starye Druzyna.Chernarus Summer

Data: 21.08.15

CO: [m=Tox]

 

Wyróżnienie:

[m=Maro]

 

Powód: Pod ostrzałem podkładał ładunki pod P-LOT i samodzielnie pod ostrzałem wycofał się celem ich wysadzenia - odwaga wymieszana z wzorowym wypełnianiem zadań powierzonych przez jego dowódcę.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Misja: Fortunate Son II

Data: 5.9.2015

CO: Mic

 

[m=Osti] - Za trzymanie klimatu i wzorowe odgrywanie roli medyka.

 

-------------------

 

Misja: Zapad - Summer Chernarus

Data: 6.9.2015

CO: Agora

 

[m=Scar] - świetne dowodzenie drużyną, co przyczyniło się do ocalenia ponad połowy plutonu podczas odwrotu
[m=Axel] - za bohaterskie wyciągnięcie ciężko rannego spod huraganowego ognia wroga
[m=Letho] - za doskonałe wczucie w klimat, co odcisnęło się pozytywnie na morale oraz stanowiło istotny element klimatu misji
[m=Cender] - za autorstwo "najbardziej klimatycznej misji A3 jaką grałem" - Agora
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co 31 Niezłomni

 

[m=czarek90] - za wyeliminowanie BTR-a tuż po przebudzeniu przez medyka + za wzorowe działanie w miejscowości i eliminacje kluczowych celi

[m=Karmazyn]- za wzorowe wykonywanie roli medyka, do samego końca zachował zimną krew i zdrowy rozsądek

[m=Tes] - za samotny (po stracie kamratów) szturm na blaszak, gdzie droga poza krwią - utkana była gęsto truchłem przeciwnika. Utrzymał samotnie pozycję i czekał krwawiąc aż przyjdzie wsparcie.

 

Wszyscy Panowie przeżyli do końca misji.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co_39_The_Paras

 

Dowodzący: [m=Berek]

 

[m=Sebastian], [m=Stalker14], [m=Dramatt], [m=Barney], [m=Trawa], [m=Black], za trzeźwość umysłu podczas krytycznej sytuacji oraz heroiczną walkę o życie kolegów bez odpowiedniego wyszkolenia.

[m=Yankeee], [m=Dagon] za szybką reakcję na wezwanie casevac, zachowanie spokoju podczas zamieszania panującego w LZ oraz heroiczną pomoc w ratowaniu życia kolegów.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co_20_Wyvern

 

CO: [m=Krusher]

 

Powód: [m=scar] w asyście [m=Dagon] podebrał ostatni RPG w celu ostrzelania wrogiego BTR (byli pod ostrzałem), który strzegł pontonów jakie miały posłużyć do ucieczki ocalałych, z powodów ciągłego ostrzału i tego,że pojazd wytrzymał celny ostrzał, [m=scar] podjął decyzję o wyrwaniu pontonu pod ostrzałem i skierowaniu go daleko poza zasięg BTR-a i w ten sposób ocaleli wrócili do bazy kończąc misję.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co_Uplink

 

Dowódca: [m=golas]

Pochwała dla: [m=canadian]

Powód:  Niejednokrotnie ratował całej drużynie tyłki jako strzelec/operator, do tego świetne pełnienie obowiązków medyka w naprawdę trudnych warunkach bojowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wolf

 

Powód:

W dniu 9.04.2018 o 23:04, DisLike napisał:

Ni mniejszym chciałbym nominować @Wolf do umieszczenia jego nicku w Białej Księdze. Na dzisiejszej misji wykazał się nie lada opanowaniem i z pewnością także zaimponował swoim szczęściem. Wracaliśmy po punktach do miejsca ewakuacji, gdy ostrzelał nas czołg. Jedna drużyna wybita, dwóch moich oberwało i stracili przytomność. Natychmiast podniosłem starszego i kazałem Wolfowi podnieść Streciarza i wycofać się za mną (było nas 4 w oddziale). Nie wypowiedziałem nawet połowy słów, bo obok nas znów trafił czołg. Straciłem przytomność. Myślałem, że po mnie, jednak po chwili widzę, że ktoś mnie odciąga kilka minut i potem reanimuje. 

 

Nie przedłużając. Jako jedyny ocalały z całej operacji poza canadianem w helce kilkaset metrów dalej opiekował się mną przez 7-8 minut na zmianę bandażując otwarte rany oczywiście we względnie bezpiecznym miejscu, gdy w pobliżu byli wrogowie. Gdy Canadian po dłuższym spamie na średnim, przeniósł się na krótkie i nadał na naszym, Wolf skontaktował się z nim, oznaczył LZ dymem, który potwierdził przez radio i przeniósł mnie do śmigłowca będąc pod lekkim ostrzałem. Gdyby nie fakt, że chciał wejść przez skrolkę a nie przez ACE, to być może bym przeżył, bo tak to odlecieli a ja upadłem na ziemie przed helką i kilka sekund później umarłem już i tak cały wypompowany z mnóstwa notorycznie otwierających się ran. 

 

Może nie jest to jakiś wyczyn z Happy Endem, jednakże mimo 50+ rozegranych misji ani razu nie widziałem ani nie słyszałem o takiej akcji, więc myślę że Wolf zasługuje na pochwałę. 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Zus

Powód:

Po raz kolejny wzorowe wykonywanie obowiązków jako Platoon Sergeant zarówno w misji Joint Op Birds of Prey jak i wielu poprzednich. Wzór do naśladowania jeśli chodzi o pracę na slocie SiC dowódcy operacji/plutonu.

Slot - Platoon Sergeant (SiC)

 

 

@canadian

Powód:

Bardzo profesjonalne działanie jako JTAC na misji Joint Op Birds of Prey. Sprawna koordynacja działania aż 6 śmigłowców.

Slot - Reptile Platoon - JTAC

 

 

@Black

Powód:

Uratowanie plutonu piechoty poprzez szybkie zniszczenie wypatrzonego BTR-60 na misji Joint Op Birds of Prey.

Slot - Pilot AH-6

 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz: @Calc

Misja: Escape from Zargabad

Powody:

  • Zaprezentowanie wysokich umiejętności pilotażu śmigłowcem
  • Bardzo zdroworozsądkowe podejście do wykonywanych działań
  • Zachowanie zimnej krwi oraz bezpieczne podejście do swoich czynności pomimo bardzo trudnych warunków
  • Dokonanie udanej ewakuacji załogi drugiego śmigłowca po zestrzeleniu przez p.lot
  • Wysoki poziom RP
  • Bezpieczna ewakuacja ocalałych pomimo ograniczonego wsparcia
  • Super 1
  • Wow 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Udzielam pochwały z wpisem do Białej Księgi ACC

członkom sekcji broni wsparcia CHARLIE

w składzie:

 

@Duku Strzelec BAR

@piranha Asystent BAR

@Kittyhawk Strzelec BAR

@Elwo Asystent BAR

 

Biała_1.png

 

Powód wyróżnienia:

Członkowie sekcji Charlie błyskawicznie zareagowali na ostrzał silnie okopanego przeciwnika i celnym ogniem zlikwidowali zagrożenie ratując tym samym kilkanaście osób, które utknęły na pustym polu pod ostrzałem. Swoją zdecydowaną reakcją i precyzją sekcja Charlie zapobiegła całkowitemu rozbiciu plutonu na finalnym podejściu do celu.

 

Misja "Semper Fi" 17.02.2021

 

  • Super 4
  • Lubię 1
  • Trep 1
  • Wow 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DisLike

Powód:

Wzorowe zlikwidowanie dwóch pojazdów BWP-2 podczas dramatycznego wycofywania się na misji "[Z] CO 26 Alkohol Wrogiem Żołnierza"

 

OPIS SYTUACJI:

1. Pierwszy BWP-2 został zniszczony pod presją w krytycznej sytuacji dla zespołu.

2. Nasza drużyna wycofuje się z placówki radiowej uciekając przed BWP-2. Całość wycofała się za kompleks. Słychać wybuch. Zniszczony z wyrzutni został BWP wraz z całą wrogą drużyną piechoty na pancerzu. Z lasu do swoich wybiega Dislike.

  • Lubię 2
  • Trep 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Udzielam pochwały z wpisem do Białej Księgi ACC

żołnierzowi Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich:

 

@Krystian

 

Biała_1.png

 

Powód wyróżnienia:

Jako strzelec RPG-7 na misji wyróżnił się ponadprzeciętną skutecznością przeciwko wrogim pojazdom.

W ciągu misji, wyeliminował przy pomocy granatnika przeciwpancernego aż trzy wrogie czołgi typu M60 Patton, z czego dwa będąc pod ich ostrzałem.

Wyjątkowa skuteczność z pewnością pozwoliła uratować wielu towarzyszy broni oraz ukończyć misję.

 

Misja: 

CO 19 "Połączone Siły"

04.06.2022

  • Super 5
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...