Skocz do zawartości
Hudson

Patrol jednostek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z racji, że tworzeniem misji zajmuje się od kilku dni ( Nie licząc odwiedzanych szkoleń MM ), mam pewne pytanie. W mojej misji potrzebuję jednostki ( Dokładnie pełnego FT ), który będzie patrolował dany odcinek, gdzie na początku oraz końcu zatrzyma się na chwilę. Wiem jak ustawić waypointy Ruszaj do, warta, ruszaj do, warta oraz czas, ale jak ustawić to dla każdego członka FT i jak zapętlić wykonywaną czynność ( No chyba, że ona sama się zapętli jak się dotrze do ostatniego punktu ). Próbowałem to ustawić dla każdego członka FT, lecz w praktyce wygląda to tak, że dwóch ( a przeważnie jeden ) idzie sobie do tego punktu, a reszta stoi za płotem albo obok wozu i poprostu stoi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie w tym problem, że dając punkty tylko do dowódcy, reszta oddziału zwyczajnie stoi, a dowódca idzie sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz mieć wszystkich żołnierzy podłączonych do dowódcy. Żeby to zrobić wciśnij F2 i przeciągnij kursor od każdego żołnierza do dowódcy i między nimi powinna pojawić się błękitna linia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak było od początku, więc to napewno nie to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w czym może tkwić problem :S musiałbym to zobaczyć na własne oczy. Może któryś z MM będzie wiedzieć o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, problem zażegnany. Szczerze nie wiem sam jak to zrobiłem. Odpaliłem edytor, ustawiłem od nowa jednostki i punkty nawigacyjne - teraz chodzą tak jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi