Skocz do zawartości
laxentis

DOŁĄCZ DO NAS!

Rekomendowane odpowiedzi

ACC needs YOU!

Zaciągnąć się do ACC można w 2 prostych krokach:

 • Złóż formularz rekrutacyjny. Na forum w dziale Rekrutacja pojawi się temat w którym Kwatermistrz rozpatrzy Twoje podanie.
 • Po pozytywnym rozpatrzeniu podania zapisz się na szkolenie. Po jego ukończeniu Kwatermistrz nada Ci rangę Rekruta.

 

Z postów poniżej dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz, by rozpocząć rozgrywki z ACC.

 

Uwaga!
Twoja obecna ranga to Poborowy. Aby dowiedzieć się więcej o rangach w naszej społeczności przeczytaj ten post.

Poborowi nie mogą uczestniczyć w rozgrywkach oraz szkoleniach organizowanych przez ACC.
Pamiętaj aby Twój nick był prosty w wymowie, tak aby uniknąć nieporozumień podczas rozgrywki.

 • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj Poborowy !

Od chwili kiedy zarejestrowałeś się, mamy nadzieję, że na tym nie poprzestaniesz i zechcesz stać się częścią społeczności, która wyznając zasady: Dyscyplina, Komunikacja, Klimat zagłębia się w tajniki prowadzenia operacji wojskowych z udziałem specjalistów, członków poszczególnych regimentów, do których szeregów będziesz mógł dołączyć, jak również dba o to by odwzorować pole walki jak to tylko możliwe, celem wspólnej zabawy i mile spędzonego czasu.

 

Czego potrzebujesz, by zagrać z ACC?

Niezbędna jest jedynie oryginalna kopia gry ARMA 3, którą kupić można przykładowo tutaj lub tutaj, ale także w innych kanałach dystrybucji dostępnych w Polsce (np. kopia fizyczna ze sklepu stacjonarnego).
Mile widziane (aczkolwiek nie wymagane!) jest DLC Apex, dzięki któremu będziesz mógł świetnie bawić się w jeszcze większej ilości scenariuszy i misji.

Celem tego posta jest przede wszystkim przygotowanie cię pod względem technicznym, by podczas szkolenia wszystko działało jak należy, co zresztą zaowocuje późniejszym, bezstresowym uczestnictwem w rozgrywkach.

Poza oryginalną kopią gry potrzebne będą również darmowe modyfikacje dostępne do pobrania przy pomocy Arma 3 Launcher i Steam Workshop, ale o tym niżej.


Krok I

Po złożeniu formularza rekrutacyjnego poczekaj na odpowiedź kwatermistrza. Kwatermistrz zaprosi Cię na krótką rozmowę na naszym Teamspeak’u i zada kilka pytań.

Jeśli wszystko pójdzie po myśli w dalszej części postępowania otrzymasz drugą odpowiedź do twojego formularza zawierającą już konkretne informacje o przygotowaniu do Szkolenia Podstawowego i rozgrywki.


Krok II

Czas na instalację gry i modów. Zacznij od skonfigurowania klienta TeamSpeak 3 a następnie pobierz Paczkę addonów ACC.

Przypominamy, hasło do naszego repozytorium otrzymasz na TeamSpeak od Kwatermistrza, bądź od członków Sztabu. Proszę nie zasypywać w/w wiadomościami prywatnymi.
W razie jakichkolwiek pytań – zapraszam na kanał Techniczny na naszym TeamSpeak-u, gdzie zawsze znajdzie się ktoś, kto postara ci się jak tylko może – pomóc.


Krok III

Najpierw Kwatermistrz na szkoleniu przekażę Ci wiedzę niezbędną do brania udziału w jakichkolwiek rozgrywkach prowadzonych po 20:00. Przydatnym jest tu zaznajomienie się z naszym systemem rang, jak i stylem prowadzonych rozgrywek.

Pamiętaj ! Szkolenie jest dla ciebie, jeżeli podczas niego masz jakiekolwiek pytania – pytaj!

Szkolenie jak i wszelkie rozgrywki prowadzone są na kanale Alpha (/Charlie).
Nim jednak zapiszesz się na szkolenie upewnij się wpierw czy wcześniejsze instalacje przyniosły pożądany rezultat, nie chcesz chyba być odsyłanym na kanał Techniczny w dniu własnego szkolenia.

W ramach przygotowań do testów upewnij się, że poprawnie skonfigurowałeś TeamSpeak. Przypominam, że należy używać klawisza do mówienia, tzw. voice activation jest zakazany i domyślnie zablokowany wkonfiguracji naszego serwera. Staraj się wybrać taki klawisz, który będzie ci wygodny i łatwo dostępny. Najlepiej sprawują się tutaj dodatkowe klawisze myszy.

Pamiętaj o wrzuceniu do katalogu plugins TS-a – ACRE2 Plugin 32bit lub 64bit (w zależności od stosowanego przez siebie rodzaju windowsa) i jego aktywacji w opcjach TS-a !
Na tym etapie dobrze jest również zadbać o to by na Forum, na TS i w samej Armie – twój nick był TAKI SAM, tyczy się to szczególnie TS-a i ARMY, kolejny podpunkt wyjaśni ci dlaczego.


Krok IV

Kiedy robić testy ? Chyba ktoś w coś teraz gra, mogę przeszkodzić ? Nie wyrzucą mnie ?

Oczywiście, że nie. Serwer dla społeczności jest czynny 24h (nie licząc restartów czy momentów, kiedy ktoś ze Sztabu coś aktualnie na nim robi). Zawsze więc możesz wskoczyć na Alphe i zapytać czy możesz to czy tamto, byle nie po 20:00 – wtedy są prowadzone rozgrywki i testowanie czegokolwiek jest wykluczone.
Kolejną rzeczą jaką możesz zrobić to poprosić kogoś, kto przebywa aktualnie na TS i nie jest zajęty – by ci pomógł testować spójność addonów i całego tego zamieszania jakie należy poczynić by z nami uczestniczyć na rozgrywkach.
Skupić w trakcie tych testów należy się na:

 • ACRE2 – czy działa
 • Sprawdzić czy za nic nie wyrzuca z serwera (najlepiej to dostrzeże pomocnik przy testach)
 • Czy działa radio – domyślnie klawisz CapsLock

Dopiero tak przygotowany technicznie (wyżej wspominane Technikalia) i merytorycznie (zapoznanie się z regulaminem i systemem rang) jesteś w pełni gotowy do uczestnictwa w szkoleniu, a już dalej…no cóż wszystko w Twoich rękach Poborowy. Pamiętaj, że od tej chwili będziesz członkiem społeczności, która się wspiera i wciąż rozwija. To czy będziesz sporadycznie brał udział w rozgrywkach i czy będziesz chciał jakkolwiek przyczynić się do rozwoju – pozostawiam Tobie, pamiętaj tylko, że po drugiej stronie monitora i całego tego wirtualnego pola walki jest inny człowiek, różniący się poglądami, odcieniem skóry a nawet i długością….kończyn – szacunek i kultura osobista, zawsze mile widziane.

Powodzenia!

 • Upvote 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


INSTALACJA GRY I MODÓW
Następnym krokiem będzie pobranie ze Steam Workshop modów wymaganych do gry na serwerach ACC.

 

Pobieramy plik konfiguracyjny .html (odnośnik do pobrania otrzymamy od Kwatermistrza w toku rekrutacji).

 

Po ściągnięciu pliku, postępujemy zgodnie z poniższą instrukcją.

 

 

poradnik_SteamW.png

 

 

 • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...