Skocz do zawartości
Dudi

Formularz rekrutacjny - Dudi

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[TOMEK]

 

Data urodzenia:

[LIPIEC, 1978]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[FILMIKI NA YOUTUBE, INTERNET, OPOWIEŚCI KOLEGÓW Z ACPL]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[ACPL PRZESTAJE BYĆ FAJNE PRZEZ DOBRZE WAM ZNANY POJEDYNCZY CZYNNIK LUDZKI, A NAWAŻNIEJSZY POWÓD TO DOBRA ROZGRYWKA]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[OFP ORAZ WSZYSTKIE CZEŚCI ARMY POSIADAM I DUŻO W NIE GRAŁEM]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[ZA CZASÓW OFP BYŁEM W GRUPIE "SFOP" (POD NICKIEM SELENIT), AKTUALNIE GRAM Z LUDŹMI W ACPL]

 

Osoba polecająca:

[sAM NIE WIEM MOŻE OSOBY, KTÓRE REKRUTUJĄ SIĘ Z ACPL]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[GRY WOJENNE (NP STELL PANTHERS, ARMA),GRY RPG, KOMPUTERY], JESTEM ŻOŁNIERZEM ZAWODOWYM WIĘC POTRAFIĘ WCZUĆ SIĘ W KLIMAT ROZGRYWKI, KTÓRA OCZEKUJĘ ŻE BĘDZIE NA POZIOMIE JAKI DO TEJ PORY REPREZENTUJECIE :D ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj Dudi :D .Gra steel panthers jest mi dobrze znana...może kiedyś mała partyjka? Znasz może jeszcze CMBB albo Witp-a?

Pisze na telefonie wiec bedzie bez polskich znakow. Znam CMBB kiedys gralem ale zdecydowanie wole WinSPMBT lub WW2, grac mozemy nawet jutro wystarczy ze podeslesz mi sava. Mam najnowsze pelne wersje obu gier i wszystkie sloty wolne. Nie wiem tylko co to za skrot tej ostatniej gry. Dodam ze mam ponad 30 lat wiec znam prawje wszystkie gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam w imieniu ACC. Obserwuj ten wątek aby dowiedzieć się kiedy będzie organizowane szkolenie dla kadetów.

Czy w moim przypadku konieczne jest szkolenie kadetow ? Potrafie uzywac ACRE, radze sobie z kazda bronia, w ACPL jestem snajperem,saperem, pilotem smiglowcow, strzelcem pokladowym, operatorem KM i AT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...