Skocz do zawartości
Zico

Formularz rekrutacyjny - Zico

Rekomendowane odpowiedzi

[Tak] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[Tak] Posiadam mikrofon

[Tak] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[Tak]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[Jarek]

 

Data urodzenia:

[czerwiec, 1983]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Głównie od osób będących członkami lub związanych z ACPL]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[szukam ekipy o mocnych podstawach, pozwalającej na rozwijanie umiejętności a jednocześnie umożliwiającej czerpanie przyjemności z gry. ]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[OFP- od premiery, grałem w klanach PoS oraz Apache Team pod ksywką Tribal

Arma 1- incydentalnie, nie podeszła mi i wróciłem do OFP

Arma 2- dopiero zaczynam, gdyż dotychczas mój stary komputer nie mógł dać rady :)]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

[Mod Project Reality dla BF2- grałem z chłopakami z grupy [!]

Battlefield Bad Company 2- trudno to nazwać klanem ale stworzyliśmy mały 4 osobowy team na squad rushe, platforma PS3

]

 

Osoba polecająca:

[Ciężko mi powiedzieć, ale Ci którzy mnie zachęcali abym spróbował do Was dołączyć będą wiedzieć o kim piszę :) ]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[Ze względu na dość napięty harmonogram dni powszednych nie mam za wiele czasu na rozrywki, dlatego gry traktuję jako formę odskoczni od tego całego bałąganu. Na pewno nie będę mógł uczestniczyć w treningach czy rozgrywkach w godzinach popołudniowcyh, bądź wczesnych wieczornych, ale w wolnej chwili z miła chęcią zagram. Jestem też motocyklistą więc w letnie pogodne i słoneczne weekendy cięzko mnie będzie tu zastać :) ]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...