Skocz do zawartości
jozi02

Project Reality

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jest znośnie. Rozgrywka jest emoconująca, bo już to nie walka Gracz vs Ai tylko Gracz vs Gracz. Wg. mnie jedyne co pozostaje do życzenia to to że są tylko rozgrywki na takistanie i zargrabadzie, ale to się pewnie zmieni z kolejnymi wersjami, oraz spam dzieci neo które grają po CoD-owsku (czyli snajperka + SMAW i samotny rush w góry, a czasami nawet kradzież pojazdu).

Żeby grać w PR-a do army trzeba mieć dość liczebną załogę (rally point chyba można od 6-7 osób w składzie stawiać), bo inaczej rozgrywka jest mocno ograniczona. Problem na serwerach to dostępność pojazdów. Tereny są większe niż w BF2, ludzi jest dużo a pojazdów tylko tyle by samotni strzelcy (patrz wyżej) mogli dostać się do swoich terenów łowieckich i je tam porzucić.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bo:

-PR jest robione wyłącznie pod PVP,

-brak wsparcia innych modów (info z forum bisu),

-brak wielu istotnych modułów z ACE,

-irytujący system komunikacji głosowej,

-ze względu na to że w PR są dodane jednostki BAF w wysokiej rozdzielczości (czyli te z płatej wersji), nie można używać tego moda na serwerach nie powiązanych z PR.

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj kolo polnocy zainstalowałem, wszystko poustawiałem do własnych upodobań i odpaliłem jeden z serwerów, był jakis reset troche problemow i potem juz jak z bicza strzelil 1h ataku na zagrabad. Ogólnie fajnie, zrobilem zasadzkę na lądującą helke, żołnierze przebiegali 10m obok mnie a ja w trawce siedziałem i załatwiłem paru potem artyleria i musiałem spadać :)

Ktoś dzisiaj pisze sie na małą rozgrywkę?

Odnośnik do odpowiedzi

Project Normandy!:

http://afterdune.bloodydeed.ch/project_normandy.zip

Project Kurcze Normany.

Project Reality z drugą wojną światową

Ściągamy!

http://www.youtube.com/watch?v=IKLugSFpcR4

btw. link nie działa.

Działa - po prostu serwery nie wyrabiają z powodu nadmiaru awesome'ności

Odnośnik do odpowiedzi