Skocz do zawartości
jozi02

Project Reality

Rekomendowane odpowiedzi

Falklands (Malvinas) Mini-Mod :shock:

http://www.realitymod.com/forum/blogs/2 ... ement.html

the map is currently 16kms by 16kms

:o:o:o

Ciekawe czy to zafunkcjonuje bez bólów na silniku, który był przygotowywany pod mniejsze mapy. Plus tak duża mapa na 64 osoby byłaby nieco problematyczna, a serwery na 128 osób na BFie też się specjalnie nie sprawdzają. Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do odpowiedzi
Panowie kto się przylączy do rozgrywki w PR w ten weekend 14,15.07.2012 ?? narazie są 2 osoby zapraszam stworzmy squad jak nie wiecej i jazda. Oczywiscie panowie uzywamy mumble bez tego to jak arma bez acre.
Odnośnik do odpowiedzi

Panowie kto się przylączy do rozgrywki w PR w ten weekend 14,15.07.2012 ?? narazie są 2 osoby zapraszam stworzmy squad jak nie wiecej i jazda. Oczywiscie panowie uzywamy mumble bez tego to jak arma bez acre.

a może, będę na tsie to mnie puknij

Odnośnik do odpowiedzi
Te dwie osoby to ja i tomash z tego co pamiętam. No dobra to towarzysza pukne bo będe siedział na ts, kitke się pewnie przyłączy i spitfire to jest 5 osób na teraz czyli wporządku squad. W sumie w pr ja pogrywam cały czas gdzieś tam jak mam czas, ale się tu nie udzielałem.
Odnośnik do odpowiedzi

Te dwie osoby to ja i tomash z tego co pamiętam. No dobra to towarzysza pukne bo będe siedział na ts, kitke się pewnie przyłączy i spitfire to jest 5 osób na teraz czyli wporządku squad. W sumie w pr ja pogrywam cały czas gdzieś tam jak mam czas, ale się tu nie udzielałem.

Ja się raczej nie przyłączę. Nie mam zupełnie czasu teraz.

Odnośnik do odpowiedzi