Skocz do zawartości
Tomy

Formularz rekruatcyjny - Tomy

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[Tomasz]

 

Data urodzenia:

[Grudzień, 1977]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Wujek Google a dalej to już poszło :)]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Ciągnie mnie do pełnej gry zespołowej wykorzystującej pełne zasoby sprzętu i opcji interaktywnej nawigacji oraz komunikacji. Dosyć już "pseudo-fajnych" shooterów w stylu Rambo powalającego jedną rakietą pluton żołnierzy przeciwnika. Po zachowaniu i stylu gry jaki przedstawiacie na swoich filmach uważam, że trafiłem tu w dziesiątkę!]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Od 2003 roku związany ze sceną battlefield.pl - moderator i spory wkład w forum. Były członek SPQR, kilka meczy CB, gra głównie for fun z ekipą wspaniałych ludzi. Obecnie emerytura, bez specjalnych kokosów ale sentyment pozostał.

Od niemalże początków obcowania z komputerami zapatrzony w gry nawiązujące do WWII oraz Modern Warfare (w tym wszelkie symulatory lotu). Dodatkowo w ramach hobby jestem codziennym spotterem pobliskiego poligonu w Nadarzycach http://forum.krzesiny.org.pl/viewtopic.php?f=17&t=1792 w ramach członkostwa Lotniczego Forum Lotnictwa 31 BLT w Krzesinach, gdzie staram się szczegółowo przekazywać aktywność na poligonie.

 

Od kwietnia wspólnie z przyjaciółmi upajamy się do późnych godzin nocnych próbując sił w prywatnych misjach Arma2. Mając doświadczenie w grze zespołowej liczę na świetną atmosferę i miłą zabawę oczekując zrozumienia bądź co bądź dla żółtodzioba w tak wysokim stopniu realizmu jaką prezentuje gra Arma2. Na codzień mocno zapracowany ojciec wspaniałego 12 letniego syna i mąż cudownej małżonki. Nie oczekuję natychmiastowego powołania na pierwszą linię frontu - szukam po prostu miejsca do wspólnej od czasu do czasu weekendowej zabawy (piątki i soboty po godz. 20.00) jako formy wirtualnego relaksu od spraw życia codziennego.

Jeśli spełniłbym warunki szkolenie podstawowego to miło byłoby móc skorzystać z zasobów serwera ACC.

Z czasem pragnąłbym przejść szkolenie pilotażowe.]

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie:

[jak powyżej w całej rozciągłości]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam Tomy. Zgłoś się do kwatermistrza tomka w sprawach organizacyjnych i dzisiaj (tj. 30.08) o godz. 16:00 jest szkolenie dla nowicjuszy. Możesz spróbować przyjść i się przeszkolić. Chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj tomy. Pościągaj wszystkie mody potrzebne do gry na naszym serwerze za pomocą SixUptader. Wbijaj na naszego Team Speak'a w razie gdybyś miał jakieś problemy.

Dziękuję za miłe przyjęcie. Wszystko mam już przygotowane, jak uporam się z zawodowymi obowiązkami w wolnej chwili dopiszę swój acces do szkoleń.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...