Skocz do zawartości
Fr0sty

Formularz rekrutacyjny - Frosty

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[Filip]

 

Data urodzenia:

[styczeń, 1991]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Podczas przeglądania YT natrafiłem na filmy z waszych rozgrywek]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Niebywale podoba mi się wasz styl gry (realizm, współpraca)]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Zaczęło się chyba w 2005 roku kiedy kupiłem OFP razem z dodatkami, zajmowałem się wtedy głownie graniem na singlu i tworzeniem misji (co mi raczej średnio wychodziło). Kolejnym doświadczeniem może być przejście w coopie na lanie OFP: DR (jeśli ta herezje można zaliczyć do serii) razem z trzema kolegami, no i od roku posiadam ARME2 w której to rozegrałem trochę gier na multi i przeszedłem cześć kampanii z OA]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

[Można by tutaj zaliczyć międzynarodową gildie w World of Warcraft w której byłem raid leaderem. Kiedyś też sporo grałem w Insurgency (mod Half Life'a na silniku Source, całkiem wymagający) na serwerze jednego z polskich klanów]

 

Osoba polecająca:

[...]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[Fantastyka, sci-fi (książki, filmy, gry), historia i szeroko pojęta technologia]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś też sporo grałem w Insurgency (mod Half Life'a na silniku Source, całkiem wymagający) na serwerze jednego z polskich klanów]

 

Insurgency powiadasz? Ech to były czasy, kiedy na ESL-u wygrywało się mecze turniejowe z najlepszymi.

Witam w imieniu społeczności, a resztą zajmie się kwatermistrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...