Skocz do zawartości
Kowalsky

Formularz rekrutacyjny- Kowalsky

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

Imię:

[Nikodem]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Z filmików na youtube]

 

 

Data urodzenia:

[Marzec, 1992]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Ponieważ traktujecie grę bardzo poważnie.Tak jakbyście byli prawdziwymi żołnierzami na polu bitwy i dzięki takim ludziom jak wy można się świetnie bawić.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[OFP nigdy nie gralem a w Arma gram dopiero od tygodnia]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Przez 3 lata grałem w CS 1.6 ze znajomymi później przesiedliśmy się na CS:S. Grywałem tez w WoWa, Aiona i Guild Wars]

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[uwielbiam survival, lubię tez czasami sięgnąć po dobra książkę i grac w gry różnego rodzaju. Jeśli chodzi o mój charakter to mila ze mnie osoba lubiąca się pośmiać.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pogubiłem się z tymi addonami. Probowalem pobrac przez SixUpdater ale tego nie rozumiem wiec sciagnelem paczki z addonami tylko nie wiem co gdzie wkleić.

Chyba ze gdzieś jest poradnik jak użyć SixUpdater będę wdzięczy za podanie linka.

 

EDIT.

Dzieki pomocy Teofila udało mi się wgrać addony. Dzieki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...