Skocz do zawartości
Michaelo

Formularz rekrutacyjny - Michaelo

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

Michał, nick: Michaelo

 

Data urodzenia:

Styczeń, 1992

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Trochę z YT, trochę już kiedyś tam czytałem, trochę od Towarzysza

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Szczerze mówiąc, z kumplem szukamy jakieś grupki COOP, zaglądałem do CFOGu ale tam trochę zniechęciła mnie misja z "Rutkowskim", z resztą więcej na YT znalazłem filmików od was niż z CFOGu oraz tutaj są ludzie, których znam bardziej i mniej z Project Reality :)

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

Kiedyś pogrywałem w Arme 1 dość sporo, bardziej amatorsko niżeli w jakiś grupkach COOP itd., potem zakupiłem Arme 2 razem z dodatkiem szczerze mówiąc pod kątem PR:Arma 2 lecz tam trochę się zawiodłem :) Teraz czas spróbować pograć w coś bardziej poważnego.

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: Sporo czasu i doświadczenia załapałem w kilku klanach w modzie do Battlefield'a 2 pt. "Project Reality" (pewnie go znacie :)) Dużo by wymieniać ludzi i klany, z którymi się w to bawiłem i nadal bawię - generalnie jestem graczem Project Reality, z reguły na pozycji Skład Lidera, o!

Osoba polecająca:

Towarzysz?

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

Za kilka dni stuknie mi 20-stka na karku, aktualnie studiuję Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytecie Wrocławskim, a celem na przyszłość jest Wyższa Szkoła Oficerska lub Podoficerska. Od małego pasjonuję się w mniejszym i większym stopniu wszystkich co związane z historią (2 Wojną Światową głównie), militariami, polityką itd. Czego oczekuję? Dobrze by było gdybym się czegoś nauczył na przyszłość, może coś z tego przyda się w przyszłym życiu. Oczekuję również mile spędzonego czasu oraz unikatowego KLIMATU rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...