Skocz do zawartości
Budziol

Formularz rekrutacyjny - Adam

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[Adam]

 

Data urodzenia:

[Lipiec,1995]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Filmik na youtube z największego polskiego COOP'a]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Podoba mi się sposób w jaki rozgrywacie misje. Podchodzicie do tego profesjonalnie, i razem z wami można naprawdę poczuć klimat w tej grze. Zagrałem już u Was dzisiaj jedną misję (nie główną) i widzę że gra z Wami to czysta przyjemność - zero chamstwa, cwaniactwa itd...]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[brak]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Kiedyś grałem klanowo w CS'a - ale on ma chyba mało wspólnego z Armą :-)]

 

Osoba polecająca:

[...]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[interesuję się ogólnie komputerami, gadżetami, technologią itd. Uczę się informatyki w technikum. Bardzo lubię grać w gry wojenne, stąd też gdy dowiedziałem się o armie, bez zastanowienia ją kupiłem. Poza grami i komputerami lubię słuchać muzyki oraz jeździć na łyżwach. W grze gram pod nickiem Adam, ponieważ mój forumowy pseudonim jest dla wielu trudny do zapamiętania :-)

Oczekiwania: mieć z kim zagrać w wolnym czasie, dobrze się bawić i zapoznać się z Armą.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W grze gram pod nickiem Adam, ponieważ mój forumowy pseudonim jest dla wielu trudny do zapamiętania :-)]

 

Witaj.

Niestety ze względów technicznych musisz mieć takie same pseudo na forum , teesie i w grze. Wyślij mi PM w celu zmiany nicku. Jeżeli chcesz grać z pseudo Adam, to nie ma problemu, bo chyba nie było jeszcze kogoś takiego o takim nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...