Skocz do zawartości
Kojot

Formularz rekrutacyjny - Kojot.

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

Imię:

[Adrian.]

 

Data urodzenia:

[Kwiecień, 1983.]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Zaczęło się od poszukiwań symulatora pola walki, który wiernie odda rzeczywistość jednak żaden nie spełniał moich wymagań, nawet America's Army. Wertując internet trafiłem na zagraniczne grupy, które symulują działania wojenne w grze ArmA. Następnie w serwisie YouTube znalazłem Waszą społeczność i to mnie zainteresowało.]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Częściowo chcę realizować marzenia, które w życiu realnym nie wypaliły, a częściowo chciałbym uczestniczyć w poważnej grupie profesjonalnie podchodzącej do symulacji działań wojennych.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Małe. Dopiero poznaję tę serię (ArmA).]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Prowadziłem z innymi zapaleńcami wirtualną firmę transportową na bazie symulatora jazdy ciężarówką (Euro/German Truck Symulator). Obecnie mam tam status osoby zasłużonej dla forum i społeczności. Przy okazji prowadzę z kolegą kameralne forum o symulatorze jazdy amerykańską ciężarówką Rig'n'Roll 3.]

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[Mieszkam sobie na Mazurach, mam rzut beretem do byłej kwatery Hitlera w Gierłoży ;) Poza tym interesuje mnie głównie żeglarstwo, transport i modelarstwo kartonowe, a także dziedziny, z którymi miałem do czynienia od małego (tata jest emerytowanym żołnierzem zawodowym) czyli militaria i strzelectwo. Prywatnie żonaty i mam syna, który niebawem skończy 5 lat. Oczekiwania ? Mam nadzieję, że miło spędzę czas oraz nauczę się czegoś nowego.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grę mam już przygotowaną, wszystkie mody i dodatki zainstalowane i wstępnie skonfigurowane tylko będę miał kilka technicznych pytań ale to już na TSie. Właśnie sprawa TSa. Dziś gracie SledgeHammer już od 18. Czyli generalnie nie wchodzić i nie zawracać gitary ?

 

Jeśli byłbym wcześniej to na jaki podkanał się kierować, bo widzę że jest tam tego sporo ;)

 

Że tak zapytam ;) Znasz Kętrzyn ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Że tak zapytam ;) Znasz Kętrzyn ?

Głównie z opowiadań i zdjęć ...moja rodzina częściowo pochodzi z Kętrzyna - dużo mówili na jego temat i do tego klimatyczne czarno-białe fotografie.

Sam jeszcze nigdy nie byłem ... ale w tym roku planuje właśnie wypad w tamte strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim razie widzimy się jutro na szkoleniu ;)

 

Co do Kętrzyna to tak, jest to ciekawe miasto ale tylko w aspekcie historycznym ;) Zdjęcia, o których piszesz to pewnie te z podpisami Rastenburg, przedwojenne i kilka powojennych. Jest tego sporo, cała płyta CD. Gdyby Cię interesowała historia miasta/regionu to pisz śmiało, pracowałem w lokalnej gazecie i zajmowałem się historią regionu. Przykładowo w tym poście ktoś wygrzebał mój artykuł i wkleił go:

 

http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... ostcount=3

 

Trochę mam fioła na punkcie byłych Prus Wschodnich. Jeśli byś się wybierał faktycznie do Kętrzyna to zapraszam także do siebie, a i gdybyś chciał cokolwiek zwiedzić czy jakąś atrakcję turystyczną obadać to służę pomocą.

 

Ale nie będę tu zaśmiecał wątku. Będzie pewnie nie raz okazja porozmawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...