Skocz do zawartości
Mangust

Formularz rekrutacyjny - Mangust

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[Aleksander]

 

Data urodzenia:

[styczeń, 1997]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Filmiki na Youtube, znajomi]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[spodobało mi się to w jaki sposób podchodzicie do rozgrywek w ArmA i klimat jaki podczas nich panuje, chciałbym też brać udział w tej zabawie.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Jakieś 3 lata temu kupiłem OFP DR, spodobała mi się realizm w tej grze. W wakacje 2011 roku siedząc z kumplami na TS-sie natknęliśmy się na ArmA 2, po pewnym czasie zaczęło się wspólne granie, w którym brało około 10 osób. ]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[AByS (Above your Skill) CoD 4 , AvP (Aliens vs Predator) CoD 4 FarCry2, SRT (Sarmatians) Mount&Blade Warband, GO(Grey Order) M&B Warband, WV(Wolves) M&B Warband,, 4pp (4 Pułk Piechoty Xsięstwa Warszawskiego) M&B Warband]

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[Od małego interesuje się militariami i lotnictwem, lubię grać w siatkówkę, jeździć na rowerze i pływać. Po gimnazjum chciałbym się udać do OLL w Dęblinie, jeżeli się nie uda to potem próbować na WSOSP po LO w moim mieście. Słucham wielu gatunków muzyki, próbuję odnaleźć w każdym coś dla siebie, ale nic na siłę. Biorę udział także w rozgrywkach ASG w okolicach mojej mieściny.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej witaj. ściągaj to co potrzeba i zgłoś się do Kwatermistrza w sprawie szkolenia.

 

"natknęliśmy się na ArmA 2, po pewnym czasie zaczęło się wspólne granie, w którym brało około 10 osób" może warto ich zaprosić do wspólnej gry? Zapewniam wieczory niezapomniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj.

 

Ściągaj wszystkie potrzebne mody, informacje jak to zrobić znajdziesz w dziale technikalia. Przeczytaj również kilka ostatnich postów z tablicy ogłoszeń na serwerze wprowadzono kilka update'ów.

 

 

 

W razie problemów zapraszam na TS'a, na pewno znajdzie się ktoś kto postara się pomoc. W najbliższym czasie zostanie ogłoszony termin szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...