Skocz do zawartości
kapa

Formularz rekrutacyjny - kapa

Rekomendowane odpowiedzi

[Tak] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[Tak] Posiadam mikrofon

[Tak] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[Tak] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

Łukasz

 

Data urodzenia:

Kwiecień 1984

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Z postów na forum battlefield.pl, yoyosims.pl oraz armacenter.pl

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Bardzo podoba mi się wasze profesjonalne podejście do tematu, generalnie gdzie bym nie czytał o was to same pochlebne opinie.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

Gram od premiery OFP.

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

Trochę tego było ale dawno temu, głównie gry FPP typu BF2 itp. Obecnie sporo gram w A2 Project Reality tak więc pojęcie o grze drużynowej mam.

 

Osoba polecająca:

Brak

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

Lotnictwo, militaria. Jestem też maniakiem wszelkiej maści symulatorów lotniczych choć głównie tych z okresu WWII.

 

Wszystkie potrzebne mody/addony mam już pościągane tak że mam nadzieję że załapie się na dzisiejsze szkolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaha powaga? Niezły lol, nawet nie wiedziałem że moja ksywka ma w jakiejś gwarze jakiś odpowiednik.

Z trójmiasta jestem, a co do ksywki to jestem już do niej przyzwyczajony więc nie bardzo chciałbym zmieniać. Mi to tam osobiście nie przeszkadza, ku...em na pewno nie jestem więc ja tam problemu nie widzę. Ale dobrze wiedzieć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...