Skocz do zawartości
mati

formularz rekrutacyjny - mati

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

 

 

Imię:

Mateusz

 

Data urodzenia:

lipiec, 1994

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Szukałem filmików z AA2 na Youtube

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Od dłuższego czasu szukałem grupy grającej w symulatory bojowe, w której mógłbym naprawdę poczuć się jak żołnierz, stawiającej w rozgrywce na realizm do bólu. Jak zobaczyłem waszą grę na Youtube, po prostu mnie zatkało.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

Stosunkowo niewielkie - ArmA 2 mam odkąd istnieje, ale do tej pory grałem tylko w singlu (co nie znaczy, że nie nigdy w podobne gry w necie). Nauczyłem się za to korzystać z edytora, ale gra jednoosobowa była kiepską motywacją do nauki języka skryptów, toteż znam go tylko po łebkach.

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

[NIE CZYTAĆ, ROZPISAŁEM SIĘ, JEST TEGO DUŻO] Podejrzewam, że wszyscy tutaj znają BF2: Project Reality (robi z BF2 symulator pola walki PvP) Jeśli tak, to pewnie o Project Reality Tournament też słyszeliście - w tej chwili już nie jest organizowany (choć dalej organizowany są podobne rozgrywki pod nazwą TART, już bez wsparcia twórców moda - tak czy inaczej polecam), ale było to jedyne miejsce, gdzie można było spokojnie zorganizować grę po wojskowemu - nie tylko ze względu na organizację meczów, ale też "wojskową" strukturę teamów. Przeszedłem więc cały "szlak bojowy" 1st Marines Infantry Brigade (NATO Alpha) w Campaign 8 - ponad pół roku intensywnych treningów, oficjalne bitwy co dwa tygodnie. Kampanię przegraliśmy, bo dowództwo działało bez sensu, a dowódcom oddziałów (w przeciwieństwie do przeciwnego teamu - CATA - gdzie panował luz i anarchia) zabraniano myśleć na własną rękę. Z drugiej strony, dzięki temu nauczyłem się walczyć w sytuacjach kryzysowych, a to bagno, w które nas pakowano oznaczało epicką rozgrywkę. Brakowało mi tego, dlatego postanowiłem się do was przyłączyć.

 

Oprócz PR-ka latam również na symulatorach - głównie w IL-2 Sturmowik 1946 na modach (UP 3.0), ze szczególnym naciskiem na jety - mam wylatane od groma godzin na F-86 Sabre (w większości na morskiej wersji, FJ-3 Fury). Trochę też latałam we Flankerze 2.0 i LOMACu - dość dobrze czuję się za sterami Su-27, choć asem może nie jestem.

 

Od niedawna gram też zkumplami w LoL-a - mamy w klasie dość zaawansowany team.

 

Osoba polecająca:

[brak, sam was dorwałem >:D ]

 

Coś o sobie:

Interesuję się militariami w szeroko pojętej formie. Mam też fioła na punkcie lotnictwa, z naciskiem na myśliwce z okresu wczesnej zimnej wojny (pierwsze odrzutowce, wojna w Korei, Aleja Migów, itp).

Chodzę do jednego z najlepszych liceów w Warszawie (Vuadeck 4) - to ma swoje plusy i minusy - mam świetnych nauczycieli, ale z racji poziomu mam lekko prze... t.j. ciężko. Raczej za często grał nie będę. Ale jak już się zdeklaruję to będę na misji.

Umiem programować w C++, na informatyce uczymy się algorytmiki. Jeśli będę miał taką możliwość postaram się ogarnąć język skryptów do RV i udzielać się jako projektant misji.

Nie jestem pewien co chciałbym robić w przyszłości - z jednej strony chciałbym robić gry, z drugiej - koniecznie chcę się nauczyć latać. Może zająć się symulatorami lotniczymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam! NA POCZĄTEK ZMIEŃ NICK NA MATI (jeśli jest wolny lub inny bez cyfr).

 

Na dobry początek bardzo ważna czynność, którą musisz obowiązkowo wykonać - zapoznaj się z:

 

Jak zainstalować dodatki ?

Tablica ogłoszeń

Kiedy odbędzie się Twoje szkolenie?

 

TeamSpeak i nasz serwer:

 

Tutaj znajdziesz między innymi hasło, REGULAMIN, jak i adresy serwerów!

Pamiętaj aby używać takiej samej nazwy gracza na TeamSpeaku jakiej używasz na forum.

 

WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera. Termin szkolenia jest ustalany grupowo lub indywidulanie (w zależności od liczby chętnych rekrutów).

 

Jeśli masz problemy pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj czy nie dublujesz podobnego tematu), wchodź na TS-a, pisz do mnie PM-a. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer.

 

Pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, sekcji specjalnych), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał Team Speaka o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże. - dowolna godzina.

 

Proszę zastosuj się do tej zasady!

 

Do zobaczenia na szkoleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podejrzewam, że wszyscy tutaj znają BF2: Project Reality (robi z BF2 symulator pola walki PvP) Jeśli tak, to pewnie o Project Reality Tournament też słyszeliście - w tej chwili już nie jest organizowany (choć dalej organizowany są podobne rozgrywki pod nazwą TART, już bez wsparcia twórców moda - tak czy inaczej polecam), ale było to jedyne miejsce, gdzie można było spokojnie zorganizować grę po wojskowemu - nie tylko ze względu na organizację meczów, ale też "wojskową" strukturę teamów. Przeszedłem więc cały "szlak bojowy" 1st Marines Infantry Brigade (NATO Alpha) w Campaign 8 - ponad pół roku intensywnych treningów, oficjalne bitwy co dwa tygodnie. Kampanię przegraliśmy, bo dowództwo działało bez sensu, a dowódcom oddziałów (w przeciwieństwie do przeciwnego teamu - CATA - gdzie panował luz i anarchia) zabraniano myśleć na własną rękę. Z drugiej strony, dzięki temu nauczyłem się walczyć w sytuacjach kryzysowych, a to bagno, w które nas pakowano oznaczało epicką rozgrywkę. Brakowało mi tego, dlatego postanowiłem się do was przyłączyć.

 

Tylko uważaj z chwaleniem się sukcesami NATO bo na forum jest sporo weteranów CATA 1 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko uważaj z chwaleniem się sukcesami NATO bo na forum jest sporo weteranów CATA 1 :)

Planowałem iść do CATA na C10 ale się nie odbyła... Yyyy... sukcesami NATO? Jak już wspomniałem (tak, wiem, kazałem nie czytać :P ) odkąd służyłem w NATO Alpha kopaliście nam tyłki... jedyna bitwa w C8 wygrana przez NATO to było B1 na Ramiel Inurgency (i to była kompania Bravo :oops: ). Ale dobrze, w bagnie jest bardziej dramatycznie (nasze motto brzmiało: 1st Marines - always in the middle of the Deep Shit - nie zmyślam) - mnie się podobało.

 

Ciekawa rzecz swoją drogą - pierwszą bitwę (na Muttrah City - ulubiona mapa wszystkich) pamiętam ze szczegółami (kolega z polski robiący salto na dachu hangaru po trafieniu rakietą 2 metry ode mnie... tego się nie zapomina) Co do pozostałych nie pamiętam ani map, ani nawet ilości bitew, mimo że we wszystkich brałem udział... to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...