Skocz do zawartości
Block

Formularz Rekrutacyjny - XBlock

Rekomendowane odpowiedzi

[Zostanie zakupiona w bliskim czasie.] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[Tomasz]

 

Data urodzenia:

[Czerwiec, 1995]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Przeglądając Youtube pod kątem filmików z ArmA 2, a dokładniej film z lipca 2011 roku. Coop czterema drużynami. Coś pięknego!]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Od dawien dawna poszukuję gry, która taktyką bije inne na łeb. Okazało się, że to nie gra, tylko drużyna bije na łeb. Posiadacie wszystko jasno i czytelnie rozpisane. Macie TS3, proste zasady i z tego co słyszałem to nieziemską taktykę.]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Jedną z moich pierwszych strzelanek był Operation Flashpoint. Pograłem troszkę czasu w pierwszą i drugą część. Było to kilka lat temu.Teraz zabrałem się za ARMA 2 FREE i planuję bardzo szybki zakup A2:CO]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Należałem do kilku grup Call of Duty i Battlefield Bad Company 2, lecz tam bardziej stawiało się na rozwałkę niż taktykę, którą praktykowałem sam. Taktyki brakowało mi w grach typu CoD, czy BF. Dlatego postanowiłem zaciągnąć się do ACC.]

 

Osoba polecająca:

[Ameron]

 

Coś o sobie: ( Interesuję się Informatyką (gaming, programowanie, grafika, webmastering, support, audio, video), motoryzacją i muzyką. Prowadziłem kanał na YT poświęcony grom komputerowym. Pomysł za bardzo nie wypalił, więc zająłem się muzyką na poważnie. Teraz tworzę i mixuję Dubstep. Co do motoryzacji to jeżdżę na różne zloty i targi motoryzacyjne. W tym roku odwiedziłem ponad 30 zlotów i targów. Na gaming poświęcam około 4,5 godzin dziennie. Myślę, że u was znajdę taktykę i miłość do grania. )

[bawiłem się w ASG. Mieliśmy drużynę, w której byłem najpierw Spotterem, a następnie Sniperem. Repliki na których operowałem to: L96Warrior, AKSU, M4CQB (walki w pomieszczeniach), M24 CA. Niestety zabawa skończyła się, gdy ludzie poodpadali z ASG z różnych powodów. Wtedy i ja zrezygnowałem.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, hej i czołem

 

Na dobry początek bardzo ważna czynność, zapoznaj się z:

 

Jak zainstalować dodatki ? (gdy już kupisz arma II)

Tablica ogłoszeń

Kiedy odbędzie się Twoje szkolenie?

 

TeamSpeak i nasz serwer:

 

Tutaj znajdziesz między innymi hasło, REGULAMIN, jak i adresy serwerów!

Pamiętaj aby używać takiej samej nazwy gracza na TeamSpeaku jakiej używasz na forum.

 

WAŻNE! W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry jest kompatybilna z wersją znajdująca się na naszym serwerze. Wszystkie informacje zamieszczone w powyższych odnośnikach są bardzo przejrzysto opisane. Czytaj dokładnie punkt po punkcie a na pewno nie będziesz miał problemów w dostosowaniu swojej wersji gry do wersji serwera. Termin szkolenia jest ustalany grupowo lub indywidulanie (w zależności od liczby chętnych rekrutów).

 

Jeśli masz problemy pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj czy nie dublujesz podobnego tematu), wchodź na TS-a, pisz do mnie PM-a. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję wchodząc na nasz serwer.

 

Pamiętaj aby nie testować serwera w trakcie innych szkoleń (Master Classes, sekcji specjalnych), kiedy rozgrywane są misje specjalne oraz po godzinie 20.00 kiedy prowadzimy stałe rozgrywki.

 

Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał Team Speaka o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże. - dowolna godzina. (są osoby, które siedzą na TS 24/7 więc z tym naprawdę nie powinno być problemu :D )

 

Proszę zastosuj się do tej zasady!, bo inaczej będzie lipa

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...